SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nitrix a L-arginina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 301
Witam. Chce osiągnąć "pompę". Jej długotrwały efekt.
Czyli wiecie Boostery NO i te sprawy.
Zdecydowałem się na sławny NITRIX. Jednak spotkałem się z opiniami, że aby go wzmocnić muszę brać L-argininę.

I chciałbym się Was o to dopytać. Po co ją brać skoro w składzie Nitrixa są jej dwie odmiany?

Ktoś to może zweryfikować? Coś mi doradzić?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6803
Aby zwiększyć pompkę. Na razie spróbuj z samym NITRIX'em jeżeli będzie słabo to dorzuć argininę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1337
Bierzesz sam suplement ,sprawdzasz czy dobrze dziala i jak dziala. Jak jest git to nic nie dodawaj jak jest lipa dokupic moze arginine. Mozesz dokupic AAKG,BETA ALANINE,Kofeine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kofeinę? Sorry za głupie pytanie ale nie znam się - pierwszy raz słyszę o kofeinie. Chodzi Ci o jakiś suplement z jej zawartością? No bo wiesz, kofeina to tak w zasadzie kawa...

I drugie bardzo ważne. Dlaczego akurat w przypadku Nitrixa miałbym się obkupywać w L-Argininę? Czemu akurat ona?

(oczywiście jestem na diecie, tym suplementem chcę się wspomóc w sposób wyraźny, może też być technika oparta na pompowaniu mięśni - "NO")

Zmieniony przez - f1201258 w dniu 2014-01-05 15:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1337
Kofeina tak dobrze kojarzy Ci sie z kawa. Jest suplement ktory zawiera tylko kofeine. Kofeina jeden z naturalnych dobry pobudzaczy ,choc nie kazdego kofeina pobudza tak dobrze jak innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6803
Ponieważ arginina zwiększa tzw pompę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kofeina, tak - pobudzacz. Ale nie wiem czy pobudzać energii czy mięśni do wzrostu. Chyba tylko chodzi o energię, o nie bycie sennym i tak dalej.

No, Nitrix ma w sobie dwa rodzaje tej argininy.

Właśnie planuję sobie zrobić na wiosnę/lato cykl na "pompie" dla odmiany.
Czyli użyć tego Nitrixa, bo tak podobno działa.

Może się dodatkowo wspomogę tą argininą, nie jest droga na Allegro.

Za bardzo nie wiem w co teraz pójść. Przerabiałem już kreatynę i Sarsaparillę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kreatyna najlepszy suplement w swiecie kulturystyki ,a ta sasaparilla to nawet ie wie co to jest, a troche w tym dziale sie znam.. :) Nitrix ,a jak niee bedzie dobrze to dorzucisz arginine i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates Black Boombs - dawkowanie

Następny temat

Działanie Glutaminy