SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrix + kre alkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Witam od 4 tygodni jestem na nitrixie biore tak jak zaleca producent waze 104 kg wiec 3X4 kapletki dziennie na czczo przed 2 sniadaniem i przed obiadem. Zostalo mi okolo 80 kasulek kre alkalynu efx i tu pytanie jak dolaczyc do tego kre alkalyn nie zmieniajac trybu brania nitrixa bo on sam zawiera jablczan zamierzam pociagnac cykl kolejne 4 tygodnie na nitrixie a pozniej zapodac white flooda.
Licze na wasze sugestie i pozdrawiam

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Nitrix ma bardzo malo kreatyny. Jeżeli KA to mega kapsy bierz od 6 do 8 kapsów w treningowe i 3-4 kapsy w nietreningowe.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
wiec liczyc nitrixa jako cykl kreatynowy ? mam dylemat w takim wypadku mialem 7 tygodni przerwy po kreatynie , na forum czytalem ze jest to dobra alternatywa jako No booster po cyklu kreatynowym i teraz pojawia sie pytanie , uderzyc za 4 tygodnie ze stackiem kreatynowym kiedy skoncze nitrix czy bezpieczniej bedzie zapodac white flooda?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
To jedź na samym nitrixie, a KA zostaw na kolejny cykl kreatynowy.
Nitrix ma tak mało kreatyny, że nie musisz go liczyc jako cykl kreatynowy. Prezrwa pomiedzy cyklmai z kreatyna powinna trwac tyle co cykl, ale ja radze robic przerwe 3 nawet 4 miesiace. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie w suplementacji na cykl ;)

Następny temat

BCAA Glutamina

WHEY premium