SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie kcal, wysoka aktywność, waga nie spada..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Dobry,

mam bardzo duży problem. Potrzebuje się dociąć, został mi niecały miesiąc, a jestem w dupie bo waga nie spada.

Wielokrotnie robiłem masę/redukcje i nigdy nie miałem takiego problemu. W tym roku kilka razy, a wynika to z tego, że muszę często wyglądać na dany termin, np sesji. Nie chciałem stać w miejscu więc np miałem sesje, miesiąc robiłem masę kolejny miesiąc redukcje i kolejna sesja.

Po ostatniej sesji (ok 77kg) gdzie byłem świetnie wycięty, zrobiłem 5tyg masę do 83kg. Bardzo szybka i trochę świńska, redu kończyłem chyba na 2400, a mase skończyłem na 5300. Pewnie to wynikało ze zbyt szybkiego dokładania. Z ciężarów byłem zadowolony bo zrobiłem życiówki (martwy 222,5, siad 150x6, ławka 120x1 przy takiej wadze).

Zacząłem redukować 28.07 z wagi 83. Dziś ważę 82,3. Zjadam 2100kcal i trenuje codziennie siłowo (ławki, siady, martwe) + 40 min cardio. Poza tym mam teraz taki okres w życiu, że nie mam prawie innych aktywności bo pracuje w domu.

Wczoraj ważyłem 81,2 - szedłem znowu z 2400 na 2100 i dołożyłem kolejne minuty cardio i jeszcze przytyłem..

Dodam, że mam najlepszą michę od lat, same twarogi chude, ryże, cycki z kurczaka i tego typu produkty. Wszystko liczę. Nawet zjadam w tej samej godzinie posiłki - ale to dlatego, że tak mi się wpasowało w tryb dnia.

Trenuje na czczo, zapodaje przed treningiem johe + efe z kofeina, w ciągu dnia kreta, witaminy, omega3 i tego typu duperele.

Czy ktoś mi powie, co ja mam zrobić?

Różnicę w stosunku do innych redukcji widzę tylko taką, że wtedy miałem więcej aktywności w ciągu dnia. Ale teraz i tak zapieprzam codziennie na treningach i jem o wiele, o wiele mniej kcal niż wtedy.

Za szybko uciąłem kcal?
Jakieś problemy z trawieniem, jelitami? Kortyzol?

pomocy Panowie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Niestety głodowe ilości kalorii nie są rozwizaniem, które pomoże nam redukować tkankę tłuszczową. Wręcz odwrotnie. Twój metabolizm zwolnił i ciężko będzie o jakiekolwiek zmiany poziomu tkanki tłuszczowej.

Poza tym warto wiedzieć co jest wyznacznikiem efektów jakie osiągamy. Bez wątpienia nie jest to masa ciała, o której tak ciągle piszesz i martwisz się nią.

Zdecydowanie aby cokolwiek napisać musimy wiedzieć i Tobie więcej. Wypełnij ankietę działu i napisz jak zmieniały się obwody ciała w perspektywie tego cyklu treningowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Wiek :22
Płeć : mężczyzna/
Wiek : 22
Waga : 81,3
Wzrost : 186
Aktywność w ciągu dnia : póki co tylko trening (pracuje w domu przy komputerze)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 7x w tygodniu siłownia - siłowy trening + cardio 40min
Odżywianie : czysta micha
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

praktycznie wszystko co jest w tej ankiecie, a nawet więcej napisałem w pierwszym poście..
Diety nie wrzucam, bo tak jak mówię, mam w 100% czystą michę, białko 2,3 - 2,8 g /kg, tłuszcz 15-25% kcal, reszta ww. Nie jestem świeżakiem. Jem tylko czyste żarcie bez wyjątków.

pomiarów nie porównam, bo nie wiem jak się zmieniły. Wyznacznikiem dla mnie było lustro, waga dawała mi spokój psychiczny. Teraz zarówno z wagą jest problem jak i z wyglądem. Został mi niecały miesiąc. Pytanie, co mam teraz zrobić?



Zmieniony przez - x99Hawkey w dniu 2019-08-12 18:38:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie ??

Następny temat

Dieta dla początkującego na masę!

WHEY premium