SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski wzrost w wieku 16 lat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 639
Jestem chłopakiem, mam 16 lat i tylko 161cm wzrostu. Moi rodzice mają 164 i 177cm.. Rentgen mojego nadgarstka określa mój wiek kostny na 16 lat, byłem nawet w szpitalu na kilkudniowych badaniach hormonu wzrostu, które wykazały, że hormon wzrostu mam w normie. Po badaniach lekarze kazali mi czekać i przyjść na kontrolę za pół roku.. Byłem również u innego endokrynologa, który patrząc na rtg nadgarstka stwierdził, że urosnę maksymalnie 5cm o ile w ogóle to nastąpi ;/ Nigdy nie miałem nawet skoku wzrostowego, mając 13 lat miałem 158cm, teraz tylko o 3cm więcej.... Mutację miałem w wieku 11-12 lat, zarost w miejscach intymnych też, zarostu na twarzy dalej nie mam, nigdy się jeszcze nie goliłem. Znacie może takie przypadki? Myślicie, że jest szansa, że jeszcze wyskoczę w górę?


Zmieniony przez - krzysiiu w dniu 2019-04-30 12:32:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szansa jest, badaniami się nie przejmuje, ule masz mieć tle będziesz miał i nic z tym nei zrobis chyba że operacja wydłuzenia konczyn.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Szansa jeszcze jest i patrząc na wiek masz teoretycznie możliwość w ciągu kilku najbliższych lat ale jeśli nie będzie skoku to raczej nie ma co się spodziewać że będzie to jakoś znacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24
Skoro z hormonami jest ok to chyba po prostu taka uroda, patrząc na to że rodzice też raczej nie za wysocy. Z tego co kojarzę po moich kolegach jeszcze ze szkoły dawno temu to u nich największy skok był tak w okolicach 15/16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tak zazwyczaj ma on miejsce w okresie odżywiania i czasem się zdarza nawet w stosunkowo niewielkim czasie XX cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie stawu skokowego 2 miesiące temu, nadal puchnie

Następny temat

Interpretacja wyników badań - SŁABE LIBIDO

WHEY premium