SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ninjutsu w Krakowie?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Style tradycyjne. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47059 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy istnieje gdzieś w Krakowie sekcja ninjutsu?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47059 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nikt nic nie odpowiada... Nie ma takowej?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4226
Też bym chciał ćwiczyć ninjutsu!!! Zwłaszcza styl hagakureryu ninjutsu, niekoniecznie w Krakowie... Mało kto wie o specyfice tego stylu, a szkoda. Na którejś ze stron krakowskiego aikido był wymieniony mistrz ninjutsu, 6 dan. Poszukaj, bo ja już nie pamiętam adresu. Próbuj wpisać w wyszukiwarce: "aikido Kraków", albo, "jujitsu Kraków".
Pozdrawiam!
PS Jak dowiesz się czegoś ciekawego-daj znać!

"Człowieka poznaje się podczas walki" -mam wielu znajomych!

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niegdzie nie znalazłem żadnej wzmianki o człowieku, który ma 6 dan w ninjutsu. A słyszałeś może o jakiejś szkole tej sztuki?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4226
Przepraszam,nie mogę teraz tego znaleźć-mam modem Co do tego gostka...Widziałem go na jakimś zdjęciu,na któtym prezentował technikę kontrowania ciosu. Był na 100% ubrany w uniform ninja, a pod zdjęciem widniał podpis: imię i nazwisko, instruktor 6 dan. Nie wiem,może 6dan w jiu-jitsu? To było na jakiejś stronie szkoły walk,która skupiała różne style,a ten facet był tam chyba gościnnie.
Znalazłem adres szkoły w Łodzi:
Bujinkan Polska
ul. Rewolucji 11
Przykro mi,mogę pomóc,lecz dopiero w październiku. Może chłopaki z SFD dadzą radę
Pozdrawiam i sam z przyjemnością dowiem się czegoś więcej!
Łódź

"Człowieka poznaje się podczas walki" -mam wielu znajomych!

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
http://www.ninjutsu.pl/ - tu jest troche informacji o tej szkole i w ogóle o ninjutsu.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Dla wszystkich ktorzy sie interesuja Ninjutsu !!!!!!!!!

Bujinkan NINJUTSU (Moshe Kastiel - 10 DAN)

na stronie
[http://www.ninjutsu-bujinkan.com/index_g.asp] 
sa 2 clipy

dalsze clipy znajdzisz pod:
[http://www.ninjutsu-bujinkan.com/videos_type_g.asp] 

wstaw haczyk w okienku i wybierz lacze oraz nacisnij na "absenden"
potem mozesz wybierac rozne clipy Ninjutsu, n.p. z Taijutsu, Kenjutsu albo Bodyguarding (Bodyguarding video recorded in Israel)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
wszystkich zainteresowanych treningami ninjitsu na terenie Krakowa w formie tradycyjnej (Bujinkan) proszę o kontakt pod nr 606 114 998 Artur. od 15:00

Ahmed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Nie każdy kto twierdzi, że jest nauczycielem ninjutsu to nim jest. Nie każdy ma kwalifikacje aby być wojownikiem drogii wytrzymałości. Aby nauczyć się ninjutsu człowiek musi od młodych lat być ćwiczony jako ninja. Prawdziwy ninja przedewszystkim unika wszelkich konfliktów, chyba że musi wziąć udział w obronie drugiej osoby lub jako zadanie i jedną z zasad ninja jest, że shinobi nie zabija, dlatego i dieta jest specyficzna, czyli bez mięsa, ale w naszym kraju i kulturze jest jego mnóstwo. Zachęcam do zamiany kawałka kiełbasy na ser żółty, a sam nadal zastanawiam się czy jajko które sporzywam nie przyczynia się do śmierci istoty żywej?

Tak poza tym czy ktoś wie o spotkaniach członków Budżinkanu (Bujinkan) w województwie Mazowieckim?

Lepiej ćwiczyć samemu, ponieważ jak sami mistrzowie powiadali te miejsce w którym ćwiczysz staje się twoim Dodżo, niż ćwiczyć w szkole prowadzonej przez nauczyciela uczącego błędne nastawienie oraz przekazywanie błędnego uczucia, które jest bardzo istotne. Symbol NIN jest stworzony z miecza nad sercem, które prawidłowo rozumiane oznacza "mimo, że wróg mój atakuje w sedno mnie, to wytrwam i przeżyje". Najważniejsze nie jest wygrać, ale przeżyć tak aby i nawet twój wróg przeżył i miał szanse zrozumienia swojego błędu i właśnie w taki sposób można zacząć zmieniać świat zaczynając od siebie.

Szikin hara mitsu dai komio

"Jeśli chcesz nauczyć się walczyć, najpierw naucz się żyć" TKHVU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46566
Wyciągasz archaiczny temat, żeby nie napisać nic konkretnego. Gratuluję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79498
Metsu-rozumiem,ze chciałbyś aby wszyscy "wojownicy" byli wegetarianinami.Nie dorabiaj do Ninjitsu zbędnej i dziwnej ideologii.Poza tym patrz na daty postów.Pasujesz do archeologitsu.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co trenowac w POZNANIU??

Następny temat

kick/thay box w wawie

aerofull