SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nigdy nie jest za późno aby zacząć - blog liveangel

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
No dobra, dobre nawyki to podstawa
Zliczyłem dzisiejsze posiłki i dorzuciłem kolację no i .....
Dziennik dzisiejszy jest


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wpiszę się żeby mieć powiadomki. Ciekawi mnie jak wyjdzie masa z takim podziałem makro i tak niskiej podaży kcal. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Niedziela - regeneracja, odpoczynek ładowanie akumulatorów
Dzisiaj zaczynam nocki co zawsze rozwala mi plany,
Treningi w tym tygodniu :
poniedziałek - popołudnie
środa - popołudnie
piątek - rano
Miska też będzie inna bo dzień do spania noc do pracowania

Dzisiejsza niedzielna miska




Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-16 17:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Poniedziałek

Po uzgodnieniach z trenerką postanowiliśmy zmienić rodzaj treningu.
Od dzisiaj robię serię z max 10 powtórzeniami. Ciężar zwiększam co serię i do odcinki (nawet jeśli wyjdzie ich 4)
Gdy dojdę w 4 serii 10 powtórzeń, na kolejnym treningu zaczynam od ciężaru drugiej serii i znowu w górę.
Po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć, że jest progres.














Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-17 21:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Wtorek

Nocki rozwalają cały układ dnia
Ciężka zmiana, rano śniadanie łapane, ale w miarę rozsądku.
Potem odsypianie, drugie śniadanie dla energii i szybki obiad....
No co najszybciej spaghetti myślałem, że miska dzisiaj się całkiem rozjedzie, ale....
Kolacja i druga kolacja wyrównały wszystko
Co prawda z rana trochę mało białka, na obiad spoooooooro węgli, ale ogólnie wyszło dobrze

Samopoczucie strasznie zamulony dzień, kofeina dożylnie by się przydała, co za tym idzie psychika tak sobie. Humor podnosi fakt, że mięśnie reagują na wczorajszy trening, napięcie jest czuję, że kolejna nocka to będzie walka z zakwasami ale to dobrze
dzisiaj popołudniu spacer po lesie, niestety grzybów u nas nie ma, ale relaks był cisza, spokój ludzik, psychika odpoczęła.
Jutro kolejny dzień treningowy, wszystko zależy od zmiany dzisiaj , trening prawdopodobnie znowu o 17-ej




Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-18 18:02:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Środa

Trening udany, fajny, mocny, czuję napięcie, będzie bolało
Od tego tygodnia zamiast wykroków wprowadziłem przysiad ze sztangą
Jak również zrobiłem najpier ćwiczenia wielostawowe w kolejności:
Martwy ciąg
Przysiad
Żołnierski
Dipsy
po nich poszły barki i triceps i dokończyłem nogi









Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-19 23:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Czwartek

Wracamy do normalności
Nocki skończone, sen do 12-ej powracamy do rytmu
Dzień regeneracji i rozkoszowania się bólem dwójki i poślady zmasakrowane, odczuwalne, napięte
Barki wyczuwalne, tricek opięty w koszulce, jest dobrze
Trening wczorajszy dobry, kolejny dobry tydzień mam nadzieję, że jutro będzie kontynuacja,

Jutro robimy super serie na przeciwstawne partie plecy i klata
Oraz porządnie zcioramy brzuch

Miska na dzisiaj:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Piąteczek

Trzeci dzień treningowy w tym tygodniu, czuję już, że tydzień dobry, zmiana sposobu wykonywania serii bardzo mi leży, jest progres , jest zadowolenie




zapobiegawczo zacząłem wyciskanie z niższego ciężaru, ale spokojnie mogłem zacząć od 20kg, następnym razem
Ciężar ostatniej serii podciągania 50kg, kolejny na maszynie to 60kg, może za tydzień spróbuję


tu poszło super ciężar pierwszej serii zaniżony specjalnie tak by skończyć na 50kg kolejny na maszynie to 60kg, jeszcze nie teraz


Super poszedł progres i to mi się podoba


Tydzień dobrych, ciężkich treningów i brzuch dzisiaj nie poszedł tak dobrze, chociaż uciurany prawidłowo




Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-21 21:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 133 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1579
Sobota

Niedziela










Zmieniony przez - liveangel w dniu 2016-10-23 11:47:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grease The Groove - Pull-ups

Następny temat

Plan push&pull do oceny

WHEY premium