SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niezwykła maść - czy ktoś tego używał ??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
Witam!!

Natknąlem sie tutaj na temat o najlepszych maściach i jeden gość o niku Kazziu pisze tak

Jest taka maść przy której ben-gay, abc czy nawet zastrzyki z diclaku wymiękają. Stosuję tą maść juz prawie pótora roku i po rodzinie jest to druga rzecz którą najbardziej kocham - zapewne sporo osób zna ból jaki występuje po nadwerężniu zaczepów łokciowych... otóż po zastosowaniu tej maści ból mija w przeciągu 15-20 sekund, ból spowodowany uszkodzeniem dysku-powstanie w tym obszarze stanu zapalnego(wiem bo miałem)mija-pol minuty. Trochę sie boje bo jest to taki typ produktu który mógłby zrobić spore zamiesznie tu na forum(nie jest to zadna deca w postaci maści itp:) ani wyciąg z gruczołu krokowego piżmaka)w negatywnym sensie tak więc sie ciągle waham...

stosowałem wiele razy w okolicach nerek, nie było żadnych skutków ubocznych...
tak jak mówiłem leki na bazie diclofenaku, ABC, viprosal, ziołolek(stosowałem chyba większość produktów na rynku) pod względem skuteczności są naprawdę parodią w porównaniu do tego produktu, z tym czasem działania jest tak jak mówiłem....co najśmieszniejsze polecił mi tę maść znajomy weterynarz...dla porównania miałem robione zabiegi jonoforozy ze stymulacją elektryczną, do tego zastrzyki z diclofenaku i efekt był znikomy w porównaniu z tą bestią...spróbujcie nie pożałujecie...


http://hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=4559&pro=18535

znalazlem ja na allegro

http://allegro.pl/item509495460_eclipse_blue_masc_konska_zel_0_25l_za_39_99zl.html

Pytanie czy ktoś to stosował?? czy to jest bezpieczne?? xD Bo pisze ze dla zwięrzą. Zastanawiam sie czy kupic i dlatego tytaj pisze!! Bo może naprawde byc dobra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
konska masc jest swietna, ja mam ją tylko ze nie w butelce tylko w sloiko-puszce, a kupilem ja w sklepie ze zdrowa zywnoscia wiec nie zaszkodzi ci

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
sixth wiem o jakie ci masci końskie chodzi , tez je mam mozna je kupic w aptece, w roznych innych sklepach. Ale to chyba jest cos innego

Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2008-12-25 16:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Hm tez mysle ze masc konska a masc dla konia to jest roznica...Ale sądze ze to i tak nieprzebije bengay'a ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
masc konska bardzo dobra ale na noc uzywajcie!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
to jak w koncu jest używal ktoś tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
bierz to i jest bezbiecznie - to dla zdrowia np bole plecow , kosci , miesni itp.. naprawde warto - sportowcy te brały - ale na noc bierz. a na trening bierz przed treningiem ben gayem

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Po raz klejny powtorze na tym forum: MASCI USMIERZAJCE
BOL NIE LECZA JEGO PRZYCZYN. Pamietajcie o tym!
Zeba trzeba leczyc a nie znieczulac.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
:) ogólnie polecam :)
są świetne i wystepuje wiele ich odmian.
ja osobiście używałem rozgrzewającej, forte i chłodzacej i nie mogę narzekać :) są w 100% bezpieczne chyba ze miałbyś ochotkę ją zszamac :)

a końska maśc - to tylko nazwa =)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Nie polecam, stosowałm obydwie - czerwoną i niebieską, na bóle lędzwi i okostnej kosci piszczelowych - nic nie dały. To że czuc wyraźne działanie w postaci rozgrzania/chłodzenia nic nie znaczy. Kumpel rowniez stosowal na podudzia - ma podobne wrazenia.

Pytalem rowniez o zdanie dobrego lekarza, uśmiechnął się tylko i stwierdził ze jest to dobra maść ale na CERE.

Moim zdaniem pic na wode i strata kasy.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRINT 100M , 60 M WYNIKI

Następny temat

Żywiec

WHEY premium