SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewielki cykl na początek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Witam. Jestem tu nowy(i od razu temat w takim dziale ). Mam 19lat, a trenuje od 6. Od ostatnich 2 lat praktycznie stoję w miejscu, zero postępów. Chciałbym się co nie co wspomódz i zwracam się do was z prośbą o pomoc. Ważę ok. 87kg(z czego 5-7kg mniej miałbym w formie), wyniki siłowe:
wyciskanie na ławce 130kg
martwy ciąg 170kg
przysiad seria 3x150kg

Teraz przechodząc do tematu jeśli chodzi o doping to jestem w tym całkowicie zielony nigdy mnie to nie interesowało, myślałem, że się bez tego obejdzie ale jednak liczyłbym na nie co większą masę mięśniową, ale genetyka widać chcę inaczej
Zależy mi na jak najmniejszych efektach ubocznych. Co do kosztów to nie mam pojęcia ile trzeba by w to włożyć, ale chciałbym zrobić to porządnie. Może nie tak jak to robią zawodowcy, ale powiedzmy, że za te 1000-2000zł uda mi się kupić coś konkretnego.
Temat na razie jest informacyjny bo cykl planuję zacząć w ok. października.

Pozdrawiam.

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Aha i co do teścia to co sądzicie bym kupił
2xTestanox P Portugalia, Flor Medico Laboratories 1000mg/10ml
1xTestovis Włochy, S.I.T. 100mg/2ml

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Wrzuc ankiete:) Za 1000 spokojnie cos sie ułozy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Co do ankiety jeśli jest niezbędna to zrobię na następnym treningu niezbędne pomiary itd.
Jeśli chodzi o efekty to zależy mi głównie na masie mięśniowej, gęstością i rzeźbą chciałbym zająć się później. Siła ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Chciałbym nadrobić głównie ramiona i łydki, bo z tych partii jestem najmniej zadowolony.
Co do wyników to z ostatnich treningów mogę dodać:
wyciskanie na barki z klatki- 5x73kg
podciąganie na drążku- 5x z obciążeniem 15kg

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Aha powiedzcie jak wygląda sprawa alkoholu na takim cyklu, czy jest całkowicie zabroniony?

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zależy tobie na masie mięśniowej to widzę dwa typy:
1. t. enan
2. meta
Jak byś się postarał i dał dietę z odpowiednią ilością węgli to i na propie w sumie byś się przymasował.

Całkowicie nie ale z umiarem.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-06-27 02:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Nie no metanabol odpada nie chcę takiego ścierwa. Szukam czegoś bardziej konkretnego. Pozdrawiam

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94295 Napisanych postów 364217 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668461
ankieta kolego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Wiem, że tutaj to takich rzeczy nie rozpisują

ale coś w tym stylu ;) http://www.elitefitness.com/forum/anabolic-steroids/proviron-anavar-primobolan-cycle-comments-526741.html

tylko odrobinę mniejsze dawki ;)
primki z 600mg tyg
provironu nie potrzebujesz raczej ;)
oxa tak jak tam 50mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6291
Czemu twierdzisz że metanabol to ścierwo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie dlatego że jest początkującym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Co do metanabolu to z tego co mi wiadomo to ma spore efekty uboczne, zresztą czego się spodziewać po sterydach w cenie najtańszej odżywki.
Zapytam tak: jaki doping ma najmniejsze efekty uboczne?

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop 22tyg? (i inne pytania)

Następny temat

Prima atomic labs

WHEY premium