SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieustajacy bol w klatce piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Witam mam 21 lat i dodam ze od jakichś 4 lat palę papierosy i mam astme. Od dluzszego czasu po przeziebieniu odkrztuszam flegme bialą i biało-żółtą. Uważałem to za normalne ponieważ przy mojej astmnie od początku mi się to zdarzało po chorobie. Jednak od jakichś 2 tygodni odczuwam ból po prawej stronie klatki obok mostka. Zdarza się że ból promieniuje do ramienia przez pachę. Nie odczuwam tego bólu w nocy wgl. Dopiero po przebudzenia po jakimś czasie. Ból dokucza mi praktycznie przez cały dzień ale czuję bardziej dyskomfort niż sam ból. Wiec nie jest on tak bardzo dokuczliwy. Jednak dużo poczytałem ostatnio o podobnych objawach i wystraszyłem się że może być to nowotwór. Pojutrze idę do lekarza jednak ciągle siedzi mi w głowie myśl o nowotworze. Wiec moje pytanie brzmi czy może byc to wina czegoś innego bo nie wiem jak sie nastawić na wizyte. Naprawdę się przeraziłem. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Pierwsze co odstaw inhalowanie się dymem tytoniowym!

Drugie dbaj o prawidłowe leczenie astmy.

Trzecie wizyta u lek med jak najbardziej + badanie fizykalne + bad lab + rtg klatki oraz ekg.

Jeśli nie będzie niczego niepokojącego j/1 oraz wizyta u pulmonologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
a czym ma się czego obawiać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Na tą chwilę nie. Odwiedź lek, zrób badania będzie wiadomo co się dzieje, jeśli w ogóle coś się dzieje. Jednak podstawa to odstaw tytoń.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maly palec u reki - wybity czy zlamany?

Następny temat

Rehabilitacja po urazie kolana

WHEY premium