SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieudolna masa Endomorfik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
Witam, jestem od 4-5 tygodni na masie aktualnie 3550 kcal(zdarzylo sie zjesc wiecej, dodam ze chodze glodny na tej kaloryce), waga 80kg, 185cm, aktualny rozklad makro 2.5b, 5ww, 1.5t, po dzisiejszym mierzeniu porannym, waga -1kg w dol, pas 0.5cm, reszta bez zmian, w poprzednich tygodniach waga stała stabilnie, pas tez, progres silowy szedl i idzie dalej, biceps na +, udo na +, troche plecy tez na +, a dzis nad ranem spadek wagi, pasa i bica, moj bilans zerowy to okolo 3000kcal wyliczany z wzoru sfd, aktywnosc to 4x w tyg siłownia, co dalej robic? dodawaj dalej kcal czy co? bo juz nie mam pojecia, z tygodnia na tydzien stopniowo dodawałem po 100 kcal z ww i nic, jedynie co to sila na +


Zmieniony przez - lisowski122 w dniu 2017-04-29 10:02:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
sprawdzaj zmianę w skali tygodnia/dwóch, z dnia na dzień może zlecieć kg, nie ma tragedii, odwodnienie, opróżnienie jelit, itp. a te dodawanie 100 kcal to faktycznie było z tygodnia na tydzień czy dopiero jak był zastój?

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Witaj,
wstaw diete wg wskazówek oraz wypełnij ankiete działu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
masswarrior88
sprawdzaj zmianę w skali tygodnia/dwóch, z dnia na dzień może zlecieć kg, nie ma tragedii, odwodnienie, opróżnienie jelit, itp. a te dodawanie 100 kcal to faktycznie było z tygodnia na tydzień czy dopiero jak był zastój?


z poczatku jak był zastój, pozniej z tygodnia na tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
flex1976
Witaj,
wstaw diete wg wskazówek oraz wypełnij ankiete działu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Pozdrawiam


Płeć : mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 80
Wzrost : 185
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 81
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13-14%
Aktywność w ciągu dnia : szkola zaoczna 3 dni w tyg, od czasu do czasu lekka praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia
Odżywianie : unikam slodyczy, przetworzonych produktow
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreta mono, bcaa
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : z ujemnym bilansem kalorycznym, pozniej dodala kaloryka do puli zerowej, stopniowe zwiekszanie kcal ku masie

Co do diety, bułki grahamki mam z rodzinnej piekarni wiec sa ok
uzywam oleju kokosowego tylko nie wprowadzilem zmian, ale mam wszystko podliczone na biezaco na potreningu.pl
surowke stosowalem tylko jakis czas bo juz mi sie warzywa znudzily, ale teraz przelamalem monotonnosc i mam tam warzywka
stosuje naprzemiennie zeby nie popasc w monotonnie ryby/kasze/ryze/jaja (mam taka sama oddzielnie rozpisana rozpiske z posilkami z jaj), wpadaja migdaly, orzechy wloskie, wszystko podliczam w kalkulatorach i kaloryka z opakowan, jesli chce jakis zamiennik, czasami jakies spaghetti wpada z wolowiny, przecieru pomidorowego, ziemniaki robie w formie pieczonych ziemniakow lub frytek zgodnie z makro, lub tez gotowane







Zmieniony przez - lisowski122 w dniu 2017-04-29 11:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mógłbyś wrzucić zdjęcie do wglądu ?
Białka za dużo, na kolację wrzucaj węgle, sosy pieczeniowe do wywalenia, szynki ze sklepu to samo, przetworzone. Jak wpadnie od czasu do czasu to świat się nie zawali.
W takiej ilości owsiane mogą niebawem spowodować problemy żołądkowo - jelitowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
blue_hope
Mógłbyś wrzucić zdjęcie do wglądu ?
Białka za dużo, na kolację wrzucaj węgle, sosy pieczeniowe do wywalenia, szynki ze sklepu to samo, przetworzone. Jak wpadnie od czasu do czasu to świat się nie zawali.
W takiej ilości owsiane mogą niebawem spowodować problemy żołądkowo - jelitowe.


https://www.sfd.pl/Budowa_masy_mięśniowej__endomorfik-t1142453.html zdjecie do wgladu w tym temacie, nic sie nie zmienilo, a nawet sie wyostrzylo troche, jakis pomysl na posilek z weglami na kolacje?


Zmieniony przez - lisowski122 w dniu 2017-04-29 20:41:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina

Następny temat

Rozpiska..

WHEY premium