SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieudany odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Czyli jak dostane wyniki lh fsh I prolaktyny I bedzie w widelkach to zostawic juz nic nie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93268 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
Jak będzie wszystko w widelkach to jesteś odblokowany, ale czasem wystarcza niewielkie różnice pomiędzy hormonami i może organizm nie domagac. Dlatego bardzo ważne są badania przed cyklem jak jest wszystko dobrze aby wiedzieć jak musisz mieć hormony poukładane aby wszystko dobrze działało.
No ale trzeba być dobrej myśli że będzie ok jak będzie wszystko w widelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Ok Dzieki odezwe sie z tymi pozostalymi badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Dodam tyle ze rano mam pelne erekcje jak nastolatek a jesli chodzi o zblizenie to niewiem bo tak zrylem sobie beret ze bez niebieskiej nie wyjde z domu. Wiec niewiem czy jestem zdolny do pelnych erekcji podczas zblizenia czy poranne to calkiem Co innego I sie nie sugerowac tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
I jak smsuje z kobita o byle gownie codzienne sprawy to mi sama fujara staje niewiem czemu cos mi sie popieprzylo w garze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Wyglada na to ze to psycha płata figle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Witam was, wczoraj zrobilem znowu nowe badania dzis dostalem wyniki. Czyli badania po 30 dniach od ostatniej tabletki clomidu.
FSH 2.9 norma 2-12
LH 5.9 norma 2-9
Prolaktyna 208 norma 86-324
Testosteron 19 norma 8.5-29

Z tym ze dokladnie tydz temu testosteron byl 11.5 niew czy podbil tak w gore w ciagu tyg czy lab sie pimylil I zanizyl w poprzednich badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Jestem odblokowany, Co myslicie Lodzianin, Flex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 768
Ok Dzieki, a to fsh nie za nisko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy Gino

Wiecej