SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieudana faza rzeźby - pomocy!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Hej,

Piszę tu, bo nie mam już pomysłu co mogę zrobić więcej, aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli spalić choć część z moich 19% tłuszczu.

Ok czyli o co tu chodzi?

Przez kilka miesięcy robiłem masę, przytyłem 4kg, do 74kg. Nawet ładnie bo ok 3kg w mięśniach. Warto dodać że od niepamiętnych czasow mam 19% tłuszczu, w tym sporo tłuszczu trzewnego (skala 5 na tanicie).

Przyszedł nas na rzeźbę - odpaliłem fitatu, wrzuciłem 2100kcal w nietreningowe i 2400kcal w dni treningowe. Masa leciała prawidłowo, ok 0.5kg na tydzień.
Makro - 170g białka, 70g tłuszczu, 270g węgli. Mało tłuszczu, białko min. 2g na kg, a reszta węgle.

Jeszcze kilka słów o treningu, bo to bardzo istotne. Siłowy, intensywny, 3x w tygodniu. Przed treningiem rozgrzewka i rozciąganie 10min, po treningu tabata 2x 4min.

Przyszedł czas na pomiar po ponad miesiącu. Masa spadła mi wyłącznie z mięśni - o 3kg. Tłuszcz ciągle na poziomie 19%. Dlaczego? :(

Jak spalić tłuszcz oszczędzając moje pozostałe mięśnie?

Z góry dziękuję za pomoc i porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33052 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Załóż ten sam temat w dziale junior lub trening poczatkujących ( więcej osob tam odwiedza ) a jak już zalozysz to od razu z wypelnioną ankieta oraz zrzutem diety i z rozpisanym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W te pomiary na maszynie za abrdzo nie wierz, centymetr, lustro prawdę Ci powiedzą, takie maszyny łatwo oszukać, a te za pare stów maszyny do pomairu są nic nie warte

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z rodzicami

Następny temat

Wygrana w siłowaniu na rękę

WHEY premium