SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem, gdy napne sie to jakoś wyglądam a jak luźno to jestem jak grubas

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1572
Witam
Mam pewien problem, aż tak mnie dręczy że postanowiłem napisać o tym na forum, otóż jak stoję przed lustrem i napnę się to powiem że nie jest źle, widać mi nawet rzeźbę mięśni nie tak super ale nawet nawet, gorzej jest jak stoję luźno wtedy wyglądam jak tłuścioch, dręczy mnie to aż tak że postanowiłem napisać.Wie ktoś może co jest grane ? naprawdę jak napnę łapę to te 40 nawet fajnie wygląda a jak bez napięcia to jest nie do poznania w porównaniu z napiętą pod kontem rzeźby. Co do diety to powiem tyle że nie obliczam zapotrzebowania na ww, białko, tłuszcze. Tylko Pon, Wt, Sr, Jem dużo więcej białek a mniej ww. A w Czw i Pt bardziej ww. W Sobotę i niedziele sobie odpuszczam. Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać, wiec pisze w tym. Tylko nie weźcie mnie za jakiegoś Poje.bańca, i nie że mnie zjedziecie zaraz. Jak ktoś miał podobny problem, albo wie o co chodzi to niech napisze !!!!!!!!
Ja z natury jestem Endo

Wzrost 187
Waga 90
Łapa 40
Pas 89
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nadmiar tkanki tuszczowej na moje.

ewentualnie woda podskórna.

napisz diete a najlepiej wklej zdjęcia to można będzie bardziej obiektywnie ocenić.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
moim zdaniem za duzy poziom tkanki tłuszczowej (BF)

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1572
Co do Diety nie mam rozpiski po prostu
jem w Pewne dni więcej produktów w których przeważa białko a w niektóre dni więcej produktów w których przeważają ww. zdjęcie wkleję niedługo jak będę miał aparat.

A to że przy jakimkolwiek wysiłku leje sie ze mnie bardzo dużo potu może mieć wpływ z tą woda podskórna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie koniecznie. Pamiętaj o dużych ilościach picia wody jak się dużo pocisz. I wklej diete.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
E spoko tak samo mam chodz non stop napiety

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
To normalne. Ciezko spotkac osobe, ktora bez napietego brzucha bedzie wygladala dobrze, szczegolnie przy takiej wadze. Daj zdjecia.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-05-29 10:05:55

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nocny katabolizm

Następny temat

Chcę schudnąć proszę o pomoc.

Wiecej