SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe pytanie o kreatynę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1494
Witam,

Takiego pytania o kreatynę jeszcze nie było a nawet jeśli jakimś cudem ktoś go zadał wcześniej to nie ma szans go znaleźć pośród 1224912443 pytań o krete :P

Ale do rzeczy. Pytanie do znawców:

Jest sobie wymyślony gość nr 1 - Janek, który ćwiczy sobie powiedzmy 10 lat na sucho (bez kreatyn, boosterów azotu, tym bardziej bez koksów) z dobrą dietą i po tych 10 latach doszedł do maxa siły i masy mięśniowej jaki może na sucho osiągnąć. Bierze więc kreatynę mono chcąc być większy. Czy kreatyna kopnie go dalej czy nic mu nie da bo nie będzie w stanie utrzymać większej masy mięśniowej bez zwiększania poziomu testosteronu?

Ale po co mi to wiedzieć skoro nie ćwiczę 10 lat? Ano przejdźmy do gościa nr2.

Jacek (chodź wzorowałem go na sobie:P) ćwiczy sobie 1,5 roku wytrwale i trzyma dietę i zastanawia się czy nie wziąć kreatyny czy jeszcze to odłożyć na później żeby korzyść z jej wzięcia była maksymalna. W końcu najwięcej daje za pierwszym razem. Więc chciałby wiedzieć czy jak ją weźmie to szybciej osiągnie to co Janek osiągnął w 10 lat i jak to podziała na Janka czy będzie jeszcze silniejszy czy już mu "nie ucieknie"?

Chyba nietypowe pytanie bo większość chce brać krete jak najszybciej :]

Better to live in sin than nothing else to choose...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Jest sobie wymyślony gość nr 1 - Janek, który ćwiczy sobie powiedzmy 10 lat na sucho (bez kreatyn, boosterów azotu, tym bardziej bez koksów) z dobrą dietą i po tych 10 latach doszedł do maxa siły i masy mięśniowej jaki może na sucho osiągnąć. Bierze więc kreatynę mono chcąc być większy. Czy kreatyna kopnie go dalej czy nic mu nie da bo nie będzie w stanie utrzymać większej masy mięśniowej bez zwiększania poziomu testosteronu?
tak kreatyna go "kopnie"


Jacek (chodź wzorowałem go na sobie:P) ćwiczy sobie 1,5 roku wytrwale i trzyma dietę i zastanawia się czy nie wziąć kreatyny czy jeszcze to odłożyć na później żeby korzyść z jej wzięcia była maksymalna. W końcu najwięcej daje za pierwszym razem. Więc chciałby wiedzieć czy jak ją weźmie to szybciej osiągnie to co Janek osiągnął w 10 lat i jak to podziała na Janka czy będzie jeszcze silniejszy czy już mu "nie ucieknie"?
to, ze najlepiej dziala za pierwszym razem nie znaczy, ze nie zadziala za drugim i trzecim, ja mam za sobia sporo cykli kreatynowych i za kazdym razem dziala. wiadomo, ze nie ma rewelacji, bo to nie SAA ale zawsze cieszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1494
Dzięki za odpowiedź, dobrze wiedzieć. Chyba wezmę mono od przyszłego miesiąca, zbyt długo czekać też nie ma sensu. Jutro mogę nie żyć i nawet kreatynki nie zdążę przetestować :P Może też się okazać że na mnie nie podziała jak na niektórych. To bym się wku***ł :P

Better to live in sin than nothing else to choose...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja na mase. PROSZE O POMOC

Następny temat

Suplementacja pod mma

Wiecej