SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe Pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam
Ja z nietypowym problemem ale zdecydowałem się napisać bo trapi mnie to. Mam 15 lat i trening stał się jednym z priorytetów mojego życia. Nie pamiętam dłuższej przerwy w treningach niż wymuszony tydzień (zmiana planu itp.) Zauważyłem że nie trenuję już tylko po to by były efekty, a że po prostu tak się do tego przyzwyczaiłem że nie chcę tego zmieniać. Ale nie w tym problem. Nie mierze rozmiarów i tym podobnych bo łatwo wpaść w paranoję ( jestem na to podatny, miałem styczność z zaburzeniami odżywiania, na szczęście wyszedłem z tego) ale od tego czasu czuje że zdrowe życie (sport & zdrowa żywność) musi być nieodzownym elementem mojego życia. I tu mam problem, mam świetnie odpowiadający mi plan treningowy który idealnie komponuje mi się z treningami piłki nożnej. Gdy napisałem ile najdłużej mogę go stosować odpowiedziano mi "aż będę widział efekty" ale ja mam takie wrażenie że ich nie ma, co prawda mówią mi że widać że ćwiczę na siłowni ale no cóż. Myślę że po prostu ich nie widzę bo patrze nie mal codziennie Może wy macie jakieś sposoby jak sprawdzać efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nikt Ci nie powie nic nowego. Efekty widać będzie po ciężarach jakie podnosisz oraz po wyglądzie. Tego samego treningu nie ma co ciągnąć zbyt długo bo przestanie po czasie działać. Ja staram się zmieniać co 2-3 miesiące na coś innego i samemu eksperymentować. Musisz się postarać poznać swoje ciało na tyle żebyś wiedział co dla Ciebie dobre a wtedy gwarantuje Ci że efekty zobaczysz Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
od czasu do czasu wejsc na wage co jakis czas sprawdzic wymiary

pytanie nie tyle co nietypowe ale glupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Dziękuję właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, czy po tych 2-3 miesiącach muszę zmienić plan na dobre czy może mogę go "edytować" tzn. zmienić ćwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
czasmi wystarczy tylko zmiana liczby powt, zmiana czasy przerw itp

sam sprawdz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
OK przepraszam za głupie pytanie ale jestem panikarzem Dziękuję za odpowiedź, i za ułożenie tego wspaniałego planu (ziomlogos, bo to z Tobą go ułożyłem :D )
Pozdrawiam.!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu na masę

Następny temat

Plan treningowy + dieta

WHEY premium