SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowa prośba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Witam
Mam nadwage 175/85, i zamierzam z nia powalczyć.
Nie chce sie bawić w wyliczanie kalorii, po prostu chce sie wziasc do ostrej roboty (siłka+aeroby)a przy okazji troche zmienic swoje odżywianie.
Do tej pory jechałem praktycznie na samych kanapkach + obiad
W zwiazku z tym mam kilka pytan
1. Poniewaz pracuje codziennie w godzinach 8-16 a na siłownie chodze prosto po pracy (17) to pytanie brzmi "Co najlepiej zjeść przed ćwiczeniami, mam na mysli jakies owoce, jogurty, czy jest to wskazane"
2. poprosiłbym o jakies dobre przepisy na sałatki lub linki na takowe. poniewaz nie bede mógł nic gotowac w ciagu dnia i zamierzam pofunkcjonowac głównie na sałatkach.

Z góry dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Posiłek przed treningiem jest zależny od diety, jeśli chcesz by była to standardowa dieta ze znaczną ilością węglowodanów to może to być: ryż basmati, gotowane mięso, warzywa z małym dodatkiem oliwy z oliwek, ewentualnie jakiś owoc.

W każdym posiłku powinieneś zadbać o pełnowartościwe białko, więc trochę nie rozumiem o co chodzi z tymi sałatkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
poprosiłbym o jakies dobre przepisy na sałatki lub linki na takowe. poniewaz nie bede mógł nic gotowac w ciagu dnia i zamierzam pofunkcjonowac głównie na sałatkach.

zaden problem, nie trzeba przepisow wymyslnych
schemat--> bialko + zdrowe tluszcze + warzywa, ewentualnie odrobina wegli. np. kasza/ryz

https://www.sfd.pl/Przepisy_do_potraw_na_redukcje-t304751.html

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Junior 23 i reszta co o tym myslicie :) ????

Następny temat

Olej Lniany

WHEY premium