SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietolerancja tłuszczu zdjęcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3011
Czy nietolerancja tłuszczów może znacznie utrudnić rozbudowę masy mięśniowej? Od Jakiegokolwiek rodzaju tłuszczow odrazu doataje wzdecie ktore trwa kilka godzin i chodze do lazienki kilka razy dziennie. Jestem ektomorfikiem. Stosuje diete niskotluczczowa ( w skrocie co 2 godz jem kurczaka gotowanego i ryz naturalny w malych porcjach, dodatkowo mam tendencje do zalewania sie jak na ekto, staram sie nie przekraczac 40 g wegli na porcje (tyle daje po obudzeniu i w okolotreningowych) w pozostalych mniej, przed snem nic nie daje. Kurczaka okolo 120-170 g na porcje. Przed snem daje 200 g okolo dodatkowo mam nietolerancje laktozy. Co moglbym jesc przed snem i czy ta nietolerancja tluszczu wplywa na to ze mam problemy z rozbudowa masy miesniowej?

Zmieniony przez - Maciej14a w dniu 2016-03-07 14:24:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2662 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340445
A tą nietolerancję konsultowałeś z lekarzami? Czy sam tak sobie wywnioskowałeś?

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3011
Sam, narazie nie mam czasu zeby isc do lekarza, studiuje, pracuje, pisze prace licencjacka i jeszcze silka, kazda impreza rodzinna to dla mnie katorga, zjem 1 dewolaja i odrazu wzdecie, przez tydzien stosowalem diete wysokotluszczowa (jajka, ciastka zbozowe twarogi tluste, poltluste, migdaly orzechy) lacznie 6000_7000 kcal dziennie i schudlem przez tydzien 1,5 kg a obecnie przy niskotluszczowej jem ok 3500 kcal dziennie i waga stoi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brakuje węglowodanów.

Następny temat

Opinia Diety

WPC zestaw