SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niestety Stało Sie Najgorsze:(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
Witam wszystkich,zwracam sie do was z prozba o pomoc poniewaz spotkało mnie najgorsze co mogło mi sie przydarzyc,otoz pomimo młodego wieku skonczyłem szkołe i wyjechałem za granice do pracy.
W polsce trenowalem ok roku,jadłem 4-6 posiłkow dziennie,na siłownie chodziłem 3-4 razy w tygodniu,jestem szczupłej budowy:wzrost 175 waga 73 kg.Moim celem jest ładna rzeźba wiec trenowałem raz na mase,raz na rzeźbe,brałem odzywki i naprawde wszystko było wporzadku.
Lecz niestety 3 miesiace temu wyjechałem za granice do pracy i tutaj zaczeły sie problemy otóz,nie ćwiczyłem 3 miesiace i schudłem 4 kg,nie jestem w stanie jesc 6 posiłkow dziennie poniewaz prace zaczynam od 7 rano a koncze o 17 i mam tylko dwie przerwy a czasem tylko jedna,lecz to co zjem to spale w pracy poniewaz pracuje na budowie.
Pare dni temu zakupiłem sobie ławeczke,modlitewnik gryf,sztangielki i nakład+ławeczke do brzuszków.
Wiem ze nie dam rady Jesc I tyc jak w Polsce,Dlatego chociarz zalezy mi Zeby miec rzeźbe,Poprostu jakos Wygladac,Nie mam zbytnio Siły Po Pracy Ćwiczyc ale wiem ze dam rade.
wydaje mi sie ze woim przypadku najleprzym treningiem bedzie trenign na rzeźbe?prosze pomorzcie mi,co mam jesc na sniedanie i co jesc na przerwach w pracy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Autlo musisz przede wszystkim zadbac o diete. Ciezko pracujesz, twoje zapotrzebowanie jest bardzo wysokie a co za tym idzie musisz organizmowi zapewnic odpowiednia ilosc paliwa. Smialo gainera mozesz dawac pomiedzy przerwami, zjedz porzadne sniadanie (w Twoim przypadku zadne 100g platkow, dawaj smialo 150 jak nie wiecej + bialko pelnowartosciowe) no i w miare mozliwosci staraj sie trzymac ustalonych por jedzenia posilkow. Sa to oczywiscie informacje ogolne (jak i gramatura jest przykladowa). Wpadnij do odzywiania, tam mozna pokombinowac

A co treningu po pracy, bedac na wakacje w robocie (12-13 godzin dziennie) bez problemu znajdowaly sie sily oraz checie na trening (nie koniecznie kulturystyczny). Tyle ze dla mnie uprawianie sportu jest tak naturalna czynnoscia jak oddychanie wiec sprawia mi wielka frajde i relaksuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3408
To raczej powinno trafić do działu odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Pamietaj o solidnym sniadaniu, to na pewno.
Mysle, ze dobre w twojej sytuacji bylyby shake'i z odzywkami, nie dalbys rady jakos wypic miedzy przerwami takiego?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Po pierwsze wiele osób jak i Ty mylicie pojęcia, TRENING NA RZEŹBE to nie TRENING, że zaraz będziesz wyglądał jak zawodnicy Mr.Olimpia. Żeby się rzeźbić musisz mieć z czego (czyt. mięcho ).
W Twoim przypadku kupiłbym gainera ( oraz ułożył diete ) i brał do pracy gainera + 1-2posiłki. Pozatym pracujesz 7razy w tygodniu ?!
Odpowiedź bodajże NIE. Więdz możesz ćwiczyć w dni wolne od pracy, chociaż te 2. Jeśli nie to masz lipe - trzeba było zostać w naszym kochanym kraju

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-03-18 15:12:17

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
Tak Dam Rade Wypic Jakas Odzywke Miedzy Posiłkami,Parcuje Czasami 5 Razy W Tygodniu Czasami 6,Wiec Jaki Najlepiej Robic Trening?Na Mase Czy Rzeźbe?
Mówicie o solidnym sniadaniu,Co Bedzie Na To Najleprze?Jajecznica?Kanapki Z JAkims Pasztetem wołowym?+Kakao?Twaróg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
najgorsze ? ty jeszcze nie widziales problemow w zyciu

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
odwiedź dział odżywianie.
A co do śniadania:
płatki owsiane 100-120gram
mleko 300ml
orzechy, rodzynki, słonecznik
+50-100g. twarogu / jajka 2

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
MoonBlade: A Jaki Trening Robić?
Fu:Najgorsze Co Do Treningów A Co Do Problemów To Gdybym Miał Łatwe Zycie To Wieku 17 Lat Nie Wyjeźdzał Bym z Kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Wiesz Autlo ja też pracowałem po 12 godzin 6 dni w tygodniu, wiem jak trudno zmusić się wtedy do treningu po całym dniu ciężkiej pracy. Ty masz przynajmniej tą przewagę że sprzęt do ćwiczeń masz w domu. Dlatego proponowałbym ci robić krótkie treningi i skupić się na dużych grupach mięśniowych olewając przedramiona, łydki, kaptury i inne duperele. Ja bym to na przykład widział tak:
1 dzień: klata: -wyciskanie sztangi na płaskiej 3 * 4-6 powtórzeń
-wyciskanie sztangi na skosie 3 * 4-6 powtórzeń

plecy: -wiosłowanie sztangą 3 * 4-6 powtórzeń
-podciąganie na drążku 3 * max

2 dzień: barki: -3 serie wyciskanie siedząc (tu jak ci wygodnie sztangą lub sztangielkami, z za karku lub sprzed głowy)

biceps: -uginanie sztangi stojąc 3 * 4-8 powtórzeń
-uginanie sztangielek siedząc z supinacją 2* 4-8

triceps: -wyciskanie francuskie leżąc 3*5-8
-wyciskanie francuskie sztangielką siedząc jednorącz2*5-8

Biceps i triceps na przemian (superserie) aby skrócić czas treningu.

Ten trening robiłbym co 4-5 dni czyli np. dzień1, dzień2, wolne, wolne, wolne, dzień1,dzień2 itd. ważne żeby przerwa między dzniem2 a dniem1 wynosiła co najmniej 48 godzin(żeby triceps zdążył się zregenerować przed klatą). Celowo nie dodałem nóg ani grzbietu biorąc pod uwagę że robisz na budowie i tam je zapewne ostro "ćwiczysz", ale jeśli uważasz że dasz radę to dodaj po 3 serie na nogi i prostowniki w któryś dzień. Nie dodałem też brzucha, co nie znaczy że nie masz go robić, po prostu brzuch rób kiedy masz ochotę 2-4 razy w tygodniu.
Ten plan nie jest na rzeźbę ani typowo na masę, jest on raczej na zwiększenie siły i jeśli się da także masy, a zarazem nie wykańczający tak układu nerwowego jak trening stricte siłowy (1-3 powtórzenia). Uważam bowiem że robienie typowej "masówki" a tym bardziej rzeźby w twoim wypadku jest b. trudne. Zaletą tego planu jest także to że można go zrobić w krótkim czasie 25-45 min.
Jeszcze jedna uwaga, jeżeli pracujesz naprawdę b. ciężko to nawet dieta z bardzo dużą nadwyżką kaloryczną ci nic nie da bo po prostu mięśnie stale obciążane się nie zregenerują. W takim wypadku zostanie ci tylko ćwiczyć w dni wolne, ale to już ktoś inny musi ci rozpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dasz sobie rade chlopaku, poki jestes zdrowy i zyjesz zaden problem nie jest najgorszy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja wiecej schudlem przez ostatnią chorobe i kontuzje wiec nawet nie marudz

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do Oceny

Następny temat

Grupy Miesniowe do ocenki

WHEY premium