SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówno rosnąca klatka piersiowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101
Witam. Trzy miesiące temu zacząłem ćwiczyć na domowej siłowni kumpla. Zaczynałem od zera, przy wzroście 190 cm ważyłem 64 kg. W ciągu tych trzech miesięcy waga podskoczyła do 69 kg. Ćwiczę trzy razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jednak ostatnio kolega powiedział mi "z lewej strony masz większego cyca". Możecie doradzić początkującemu koledze jakie ćwiczenia wykonywać żeby wyglądać choć trochę bardziej symetrycznie? Dodaję zdjęcie abyście zobaczyli o co mi chodzi. Zdj robiłem sam wiec może być kiepsko widać wiec później postaram się wrzucić jeszcze jedno lepiej obrazujące mój problem. Z góry dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3176 Napisanych postów 30408 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291109
nikt nie jest w 100 % idealny i równy się tym nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9913
Ja mam lewego bica mniejszego od prawego i cwiczac hantkami roznica z 1cm zmniejszyla sie do 4mm. Moze jak najmniej stosuj gryf a wiecej hantle? I oczywiscie dbaj o technike gdyz ona jest naj :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9775 Napisanych postów 154987 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1211069
teoretycznie hantle moga prowadzic do wiekszej dysproporcji...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9913
aha, nie wiedziałem, ale mi pomogło. Co to znaczy teoretycznie? mozesz rozwinac wypowiedz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9775 Napisanych postów 154987 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1211069
Przykladowo lewa reka jest w stanie zrobic 2 powtorzenia wiecej niz prawa. Przez co w teorii mozna przetrenowac ja ciezej i poglebiac dysproporcje. Jednak rownie dobrze mozna uzyt tej samej reguly jako kontr argument ze lewa reka robiac 2 powtorzenia wiecej wykona taka sama prace jak prawa z mniejsza iloscia powtorzen gdyz bedzie to adekwatne do obecnej sily miesnia. Mam nadzieje ze w miare przejrzyscie nakreslilem o co kaman%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Rozumiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2107 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
roznica w cycku nie jest tak duza żeby się przejmwoac , w dodatku podejrzewam ze przyczyna może być trochę bardziej zlozona np. w postaci zaburzonej postawy (obojczyk i bark masz również lekko wyżej po lewej stronie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101
Zapomniałem wspomnieć że mam lekką skoliozę. Dodaję również kolejne zdjęcie na którym chyba lepiej widać mój problem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki również za rady. :D Od następnego treningu zaczynam ćwiczyć na hantlach i z mniejszym ciężarem aby dokładniej wykonywać ćwiczenia. Mam nadzieję że pomimo mojej budowy ciała choć w pewnym stopniu uda mi się wyrównać tą dysproporcję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia i suple

Następny temat

Plan redukcyjny (w domu) do oceny

nutloveb