SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówno rosną brwi.Pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Mam taki problem otóż moje brwi nie rosną równo tzw z przodu jest ich dużo ale trochę dalej jest ich mniej.Wyrastają włoski ale jest ich zbyt mało.Macie jakiś sposób aby rosły równo ze sobą.Zamieszczam foto.Sorry za jakoś zdjęcia.Pozdrawiam.

http://img135.imageshack.us/my.php?image=dscf0061jf8.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Weź pensetę i wyrwij w czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
hrhrhr jak zobaczyłem temat to mało nie padłem :P

jak kolega wyżej radze :P

chociaż... ostatnio w modzie jest naturyzm czyli golić się gdzie popadnie to może brwi sobie też sobie zgól ;> i nie będzie problemu

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra ale ja chce mieć brwi jak żyłka:P.Chce po prostu rosły równo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No to jak nie chcesz wyrywać to nie wiem co Ci poradzić.Dawno temu był u mnie na dzielnicy jeden gość.Kawał chłopa,koło 2 metrów wzrostu,jakieś 40 lat,taki świniak,cały wydziarany,z nim było tak,że odkąd pamiętam to wychodził z pierdla na parę miesięcy i znów tam wpadał za jakieś dziesiony czyli kradzież z pobiciem.Miał ksywę Bolo.Ten koleżka nie wiedzieć dlaczego,może w pierdlu mu coś się przekręciło nie miał brwi,nie miał po prostu i malował kreski ołówkiem,no powiedz tu takiemu,że wygląda jak d****.Może spróbujesz, jak nie chcesz wyrywać sposobu, "na Bola"

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-22 20:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
idż do kosmetyczki :)

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 545
Yyy, ja nie widze niczego dziwnego w Twoich brwiach...i brwi chyba zawsze w ten sposob rosna, z przodu wiecej, a pozniej sie zwezaja... Jesli chcesz je wyrownac, to tak jak wspomnieli przedmowcy - pensetka, albo kosmetyczka (z pensetka:P). Jest tez opcja laserowa i masz na dluuugi czas problem z glowy (problem z nadmiarem pieniedzy tez masz z glowy:P)

Jestem sila, ktora sama siebie mnozy, sama siebie buduje i sama siebie przerasta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
te brwi sa normalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna zmiana skorna w ustach.zimno czy moze cos innego?

Następny temat

Badania moczu

WHEY premium