SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówne piersi, pępek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam ostatnio zaóważyłem że jakby jedna pierś jest bardziej nabita a druga mniej sprawdzałęm pod każdym światełem i pozycji nawet jak ręką sprawdzam to takie uczucie mam. I nie wiem czemu pępek krzywo jest czy to normlne w ogóle przód ciała jakiś krzywy cycki, pępek a tył jest okey z tego co widać. Ćwiczenia na plecy to MC, MC proste, Wiosło sztangą- hantlami. A na klatkę to dipsy, wyciskanie na płaskiej i skos+ hantle










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
Wstaw zdjęcie całej sylwetki w neutralnej pozycji przodem i tyłem, bo tak to trudno ocenić.
Myślę, że przydałaby się konsultacja fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6604
Proosze








Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2016-06-20 12:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
Barki są na różnej wysokości, dlatego myślę, że warto by było udać się na konsultację do fizjoterapeuty. Możesz mieć lekką skoliozę lub zrotowaną miednicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pępek równiez nie jest idealnie w lini środkowej ciała , podobnie jak zauważyłeś z piersiowymi czy jak wspomniała koleżanka również z łopatkami i fizjoterapeuta to dobry kierunek Masz jakieś dolegliwości bólowe lub uprawiasz/uprawiałeś kiedyś sport asymetryczny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwone plamy

Następny temat

drętwienie i mrowienie prawej dłoni podczas snu

WHEY premium