SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówne łydki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Mam problem poniewaz, jak bylam mala no praktycznie tuż po narodzeniu mialam noge w gipsie przez dlugi czas a teraz jedna noga jest duzo szczuplejsza od drugiej i odnosnie tego mam pytanie czy są jakies cwiczenia ktore pozwolą wyrownac je? Noge mialam w gipsie z powodu operacji gdyz po urodzeniu prawa stopa była tak jakby skierowana do środka (w lewa strone zamiast prosto).. Czy są może jakies ćwiczenia które wyrownały by choc trochę te różnice? Lewa stopa ma 33cm, natomiast prawa 28,5 cm (różnica 4,5cm). Mam nadzieję że treść jest zrozumiała i dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cześć, właśnie do końca jest zrozumiała. Mówisz o łydkach czy o stopie ? Rozmiar stopy czy obwód łydki. Co powiedział lekarz prowadzący , ile masz obecnie lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Ogólnie różnica miedzy stopami jest tez taki 1cm (prawa jest krótsza), a mowie o obwodzie łydki i właściwie to o nią mi chodzi najbardziej aby ta róznice zmniejszyc zeby nie była na tyle widoczna.. Obecnie mam 17lat a do lekarza mam sie niedlugo zglosic, ale chcialabym choc sprobowac poprzez wlasnie te cwiczenia.. Może i ta wada nie utrudnia mi w jakiś sposob normalnego funkcjonowania, lecz sam wyglad estetyczny np. kiedy nosze sukienki nie jest za ciekawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli nie ma żadnych problemów a nie uszkodzeń strukturalnych to wówczas należałoby się wybrać na wizytę do fizjoterapeuty i dalej jeśli zleci do trenera personalnego , poprzez odpowiednio dobrany trening pewnie będzie można zmniejszyć trochę te dysproporcje. Sama coś dotychczas robiłaś w tym zakresie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku

Następny temat

Ankieta-Badanie satysfakcji seksualnej wśród użytkowników siłowni

WHEY premium