SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieprzespana noc po treningu.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Mam dzisiaj iść na siłownie, problem w tym że po treningu o godzinie 22 będę jechał po towar, i trochę podżwigam jeszcze.. I się zastanawiam czy jest sens iść na trening skoro nie będzie snu i regereracji... Do domu wróce o 10 i dopiero wtedy będę mógł wszystko odespać.. Także co robic? Przełożenie treningu trochę mi szkodzi, bo trenuje 4 razy w tygodniu i przełożony trening na dzień następny koliduje z innymi..

Co robić? :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
normalnie trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
A moje mięśnie nie będą wolnej rosły przez to? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
a miesnie rosna z dnia na dzien ze przejmujesz sie jednorazowym incydentem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Nie rozumiem zbytnio To taki jednorazowy wyskok nie wpłynie negatywnie na przyrosty tak?
Postaram się przespać w aucie z 2 godziny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Zbugowało mi posta.. Sorry.






Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2015-05-04 16:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zadbaj o odpowiednie odzywianie i bedzie ok, spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Dzięki wielkie za pomoc, daje Soga. Opędzluję dodatkowe jajka po treningu i jakieś zdrowe węglowodany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Dokladnie. Jak dasz rade przespij sie gdzies z godzine dwie i nie bedzie klopotu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
Zależy jaką partię robisz i jak intensywny trening będzie, no i ile ton tego dźwigania. Jak tak się boisz że nie dasz rady to zamień partię na lżejszą, np barki i łapy zamiast pleców czy tam nóg. No i tak jak chłopaki: nie umrzesz jeśli potrenujesz i pojedziesz do pracy

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Radę z pewnością dam :) Ale jestem w okresie budowania masy i martwiłem się że trening nie przyniesie pożytku, albo przyniesie wręcz szkody.. Dzięki wszystkim za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostry trening przed przerwą

Następny temat

Witam jaki rower do domu ?

WHEY premium