SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieproporcjonalna sylwetka. Proszę o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 735

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

67

Wzrost

186

Cel treningowy

Przybrać masę w górnej części ciała.

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

Pomijając w-f, to brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztangielki, ekspander, ławka skośna do brzuszków

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

skolioza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Witam wszystkich.
Mam lat 15, za 3 miesiące 16 i mam problem, nieproporcjonalną sylwetkę ciała.
Moje nogi są dość grube szczególnie w udach w których zauważyłem, że odkłada się sporo tłuszczu, brzuch mam w miarę normalny, natomiast górna część ciała jest bardzo wychudzona, jestem dość wąski w barkach, na klatce piersiowej czuć, i widać praktycznie każdą kość, tak samo jak obojczyki które też są dość widoczne.
Mam następujące pytanie, w jaki sposób przybrać masę w górnej części ciała, oraz jak wyrzeźbić uda, w domowych warunkach, mam do dyspozycji sztangietki, ekspander, oraz ławkę skośną do brzuszków.
Z góry dziękuję ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
a lekarz pozwolił ćwiczyć z ta skoliozą?

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ty nie możesz powiedzieć, że masz grube nogi jak ważysz 67kg przy 186cm wzrostu, to niepoważne. Tobie brakuje ogólnej masy mięśniowej. I j/w, co lekarz na ćwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
W sumie to z lekarzem nie miałem kontaktu w tej sprawie, od podstawówki przez szkolną pielęgniarkę mam wpisaną skolioze, ale nigdy nie spotkałem się z zakazem wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To odwiedź lekarza i niech ci da ćwiczenia korekcyjne i zapytaj czy możesz ćwiczyć a jesli tak to jakich ćwiczeń masz unikać. Koryguj wadę bo młody jesteś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Ćwiczenie jednym hantelkiem 4kg biceps

WHEY premium