SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedowaga, co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Witam.
Mam 16 lat, 184cm wzrostu i ważę 61kg, bardzo duża niedowaga.
Nie mam zbyt wielkiego apetytu, czuję głód, ale często nie mam smaku. Szukam czegoś na nabranie masy i apetytu. Co byście polecili? Jak na razie mam upatrzonego MEGABOL DIBENCOZIDE MAGNUM. Co będzie dobre w moim przypadku?
Z góry dzięki za pomoc. Jestem tutaj nowy na forum, proszę o wyrozumiałość.

Zmieniony przez - siekaczPRO w dniu 2010-03-19 21:19:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
napisz co jesz ile masz lat jaka aktywność

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Najczęściej, przed szkołą dwie kromki (jem ok. 30min, brak apetytu), w szkole 2-4 kromki, po szkole obiadek (ziemniaki, kotlet, spaghetti, pierogi ruskie, zupy ogórkowe, pomidorowe różnie), potem jakaś bułka z serem, kolacja 3 kromki, a czasami jeszcze poprawiam dwoma. Często jem na siłę, aby przytyć, ale nie daje to większych rezultatów. Od sierpnia do połowy października codziennie robiłem kilkaset pompek (z przerwami, po 10-15 seria), ale później stwierdziłem, że nie warto. W zimie nie miałem praktycznie aktywności fizycznej, tyle co na WF siatka 3h tygodniowo i tyle. W lecie dużo jeżdżę na rowerze (kilkadziesiąt kilometrów, ale nie codziennie).
Lat 16, jak wcześniej mówiłem.

Zmieniony przez - siekaczPRO w dniu 2010-03-19 22:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
siekaczPRO przede wszytskim zacznij od nabierania nawyku jedzenia mało a często 6 posiłków dziennie i pełnowartościowe
10 wskazówek żywieniowych znajdzie na pewno pomoże Ci z Twoim problemem
1

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Jem ok. 5-6 posiłków dziennie, więc mam tylko mniej jeść i po tym przytyć? Wszyscy mi mówią żebym jadł jak najwięcej. Masę mięśniowa będzie mi trudno zdobyć. Ciężko na mnie ciucha kupić (wysoki i chudy).
Przeczytałem te 10 wskazówek, ale one chyba dotyczą treningu, na który czasu nie mam (późno wracam ze szkoły i jestem zmęczony). Nie wiem już co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zacznij jakąś aktywnośc to pobudzi Twoją przemianę materii bedziesz mógł pozwolić sobie na więcej bo będzie "ssało" nie napisałem abyś jadł mniej...
Musisz wziąć się za michę a nie biadolić bo innego wyjścia nie ma. Ludzie pracują studiują mają rodziny i jakoś sobie radzą.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko+wpc

Następny temat

Jaki zajęcia wybrac w klubie fitness?

WHEY premium