SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedowład mięśnia Tricepsa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Witam
Problem zaczął się 3 tygodnie temu. Dałem sobie za duży wycisk przy przysiadach ze sztangą i wyciskaniem sztangi stojąc. Zakwasy przez tydzień czasu. Nie mogłem za bardzo ćwiczyć więc nie zauważyłem problemu. Po tygodniu zorientowałem się że lewa ręka jest o 90% słabsza. Lewą ręką nie podniosę sztangielki z za głowy 2 kg. Prawa wyciskam spokojnie 8 kg.
Myślałem ze samo przejdzie i po tygodniu przerwy wróciłem na siłownie, ćwiczę mniejszymi cięzarkami, raczej aeroby. Troszkę poprawa jest ale bez rewelacji. Po każdym ćwiczeniu boili mnie szyja i kręgosłup między barkami. Jeśli ktoś zna problem to będę wdzięczny za radę.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ciężko tak stwierdzić przez internet czy jest to drobna kontuzja czy raczej coś poważnego. Po tygodniu ręka po ciężkim treningu może jeszcze pobolewać, ważne że odczuwasz poprawę. Ćwiczenia typu wyciskanie francuskie są dosyć kontuzjogenne , więc na razie sobie je odpuść. Być może masz złą technikę wykonywania ćwiczeń stąd bóle szyi i kręgosłupa lub od nadmiaru ćwiczeń.Dla poprawy zastosuj na miejsca bolące okłady z korzenia żywokostu lekarskiego. W razie problemów udaj się do ortopedy bądź fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrzywienie kręgosłupa - ortopeda Łódź

Następny temat

Zdjęcie gipsu

WHEY premium