SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoswiadczona potrzebuje Waszej pomocy ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Witam wszystkich bywalcow SFD! Trafilam na to forum i pragne zwrocic sie wlasnie do Was po porade, poniewaz przegladajac stronke przekonalam sie, ze pisza tutaj naprawde nieglupcy ludzie Oczywiscie spodziewam sie, ze moge zostac przez Was wysmiana, poniewaz niestety jestem sportowym i dietetycznym zerem! Przyblize Wam moja sylwetke, zebyscie wiedzieli z kim macie do czynienia ;) Kobieta, 26 lat, 165 cm, 56 kg, sredniej wielkosci biust, wyrazne wciecie w pasie, brzuch troche za tlusty szczegolnie w dolnej partii, okragle wieksze posladki, tropche grubsze uda, reszta nog normalna ani chude ani grube. Nigdy w zyciu nie przejmowalam sie dieta, liczeniem kalorii itp. Ogolnie moge powiedziec, ze wygladam dosc zgrabnie. Jem co chce i kiedy chce, mam stala wage bez tendencji do tycia. Od 2 tygodni pierwszy raz w zyciu cwicze 6 Weidera. Cwiczenia sa dla mnie stosunkowo forsowne, ale trzymam sie mocno postanowienia i nie odpuszczam. Dodatkowo co drugi dzien cwicze na zmiane na posladki (nie sa juz takie rewelacyjne jak kiedys, siedzaca praca, samochod itp:/) i na miesnie klatki piersiowej. W kazdym razie nie ma spektakularnych efektow, ale cwiczenia sprawily, ze czuje sie jak nowo narodzona, z chwila kiedy zaczelam sie ruszac dostalam jakby zastrzyk energii i to sprawilo, ze chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej. Przede wszystkim marze o tym, zeby miec ladny brzuszek. Pod palcami czuje, ze mam ladnie uksztaltowane miesnie, ale kolderka tluszczu sprawia, ze nie sa one widoczne. W ogole chcialabym miec lekko umiesniona sylwetke, jakiej nigdy nie mialam :) chociaz do tego to na pewno bardzo daleka droga. Poza tym nie mam pojecia o odzywaniu sie, tak jak pisalam jem to co chce i kiedy chce. Ostatnio czytalam troche o wysokobialkowym odzywianiu sie i zastanawiam sie czy by nie zjadac wiecej bialka, moze pomogloby mi to w budowie miesni w przyszlosci. Jak myslicie? Pewnie wszelkie wskazowki od bardziej doswiadczonych ode mnie forumowiczow okaza sie dla mnie na wage zlota :) Bardzo dziekuje tym, ktorzy zechca pomoc mi w wykorzystaniu dawki energii, ktorej nigdy wczesniej w sobie nie odkrylam :) Pozdrawiam Was!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
Droga Ewo !
Jeśli chcesz zrzucić ten tłuszczyk polecam wykonywanie Aerobów tj basen, bieg, jazda na rowerze itp.
Białko buduje , a Ty chcesz spalić tłuszczyk .
Ogranicz tłuste w posiłkach i dużo ruchu
Czekam na efekt .
Powodzenia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Fajnie gdybyś znalazła temat 10 wskazówek żywieniowych i wypisała w tym temacie co jadasz pozdrawiam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
No bo wiesz możesz chcieć być szczupła widoczne mięśnie ,a źle się odżywiać tłusto i niezdrowo.
Podaj dietę to specjalista z działu odżywianie poprawi ją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
przy spaleniu zbednych tłuszczy jak najbardziej DIETA + DOBRY TRENING.wazne jesc posiłki małe co 3 godziny. białko jak najbardziej wywal wegle i tłuszcze chodz nie tak do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
jedz zdrowo, dużo warzyw, owoców, pij zieloną herbatę, dużo wody i aktywnie spędzaj czas. pozdrawiam.

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-07-18 20:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Dieta powinna być zbilansowana nie opierać się tylko na białku ww się przydadzą tłuszcze jeszcze bardziej,

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Dziekuje wszystkim za posty! :) Z tymi aerobami to niestety chyba jest prawda, ze by mi sie przydaly... Jedyne co mnie niepokoi to to, ze nie chcialabym zeby cala sylwetka ogolnie za bardzo schudla. Tak jak pisalam, wygladam szczuplo i nie chcialabym byc za chuda. W kazdym razie brzuch jest na pewno do poprawki (uda poniekad tez:/) Moja sylwetka wg mnie po prostu nie ma "charakteru". Odnosnie posilkow, jem zwykle 3 zasadnicze posilki (sniadanie, obiad, kolacje) + 2 male w miedzyczasie (do czasu obiadu najczesciej jakis owoc oraz podwieczorek, na ktory zawsze skladaja sie slodycze). Sniadanie jest male, poniewaz nie jestem w stanie rano wiecej zjesc. Najczesciej jest to 1-2 mala kwadratowa kromka ciemnego pieczywa z serkiem twarogowym albo warzywami. Obiadu za to potrafie wchlonac sporo. Jest to zawsze duza porcja warzyw, sredniej wielkosci porcja miesa (jem rozne rodzaje miesa, 4-5 razy w tygodniu) lub ryby, dodatkowo symbolicznie ziemniak lub mala porcja ryzu, czasami zamiast miesa albo ryby - kotlety sojowe. Ponadto uwielbiam pizze i zjadam ja srednio raz na tydzien na obiad lub kolacje (duza porcja sera i kurczaka). Na podwieczorek obowiazkowo mala porcja czegos slodkiego. Na kolacje pieczywo (czesciej ciemne, 2-3 male kwadratowe kromki), zolty ser, warzywa, czasem jajko, czasem ryba z puszki. Mam niskie cisnienie, wiec w trakcie dnia koniecznie kawa i zielona herbata (zawsze) + czasem coca cola. Dodatkowo dziennie jakis jogurt lub serek o roznej porze. Acha, dochodzi jeszcze alkohol, najczesciej jest to wytrwane wino, nie za duzo. Pewnie sie zalamaliscie Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Zapomnialam dodac, ze kiedy jest jakas impreza to jem normlanie: przystawki, ciasto, grilla. Acha i na sniadanie czasami zjadam wylacznie jajecznice, ktora uwielbiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
Ewo!
Wrzuć fotki pewnie nie jest tak źle.. Jeśli już kobieta pisze ,że jest szczupła to pewnie jest dobrze.
Możesz zakryć twarz jeśli nie chcesz sie ujawniać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Z tymi aerobami to niestety chyba jest prawda, ze by mi sie przydaly...


3x w tyg po 30 min było by optymalnie do tego zdrowe jedzenie

Jedyne co mnie niepokoi to to, ze nie chcialabym zeby cala sylwetka ogolnie za bardzo schudla.

To lepiej zacznij uderzać na siłownię a aeroby włączysz leciutkie ale jak będziesz jadła nic się nie stanie.


Sniadanie jest male, poniewaz nie jestem w stanie rano wiecej zjesc. Najczesciej jest to 1-2 mala kwadratowa kromka ciemnego pieczywa z serkiem twarogowym albo warzywami.
za dużo jesz na noc spróbuj dać warzyw do śniadania bo nie jest złe dodaj też jajko

Obiadu za to potrafie wchlonac sporo. Jest to zawsze duza porcja warzyw, sredniej wielkosci porcja miesa (jem rozne rodzaje miesa, 4-5 razy w tygodniu) lub ryby, dodatkowo symbolicznie ziemniak lub mala porcja ryzu, czasami zamiast miesa albo ryby - kotlety sojowe.

Dawaj warzywa z mięsem lub rybą oczywiście odpowiednio przygotowaną całośc polej olią z oliwek w odpowiedniej proporcji najlepiej policzyć
PODSTAWY UKŁ diety tam wszytsko masz




Na podwieczorek obowiazkowo mala porcja czegos slodkiego.


zjedz jogurt naturalny orzechy jakieś owoce jagody truskawki mailiny zrób koktaj z białka


Na kolacje pieczywo (czesciej ciemne, 2-3 male kwadratowe kromki), zolty ser, warzywa, czasem jajko, czasem ryba z puszki.

Na kolację polecam serek wiejski lub twaróg w dziale kuchnia wiele przepisów na ten posiłek


między śniadaniem a obiadem daj sobie razowy chlebek z mięsem warzywami i przegryza orzechy włoskie trzeba podkręcić twój metaboliz,

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawy.

Następny temat

Zmiana proporcji w diecie

WHEY premium