SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedobrze po śniadaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Witam,

Od jakiegoś czasu jest mi niedobrze po śniadaniu. Od małego chłopaka moje śniadania w zasadzie się zasadniczo nie różnią,tj. Płatki kukurydziane z gotowanym mlekiem, 4 jaja, kanapka, ewentualnie banan.
Tak sobie myślę,może to nietolerancja laktozy,mleka? Co sądzicie?Czy dobrym wyjściem będzie zamiana mleka na kefir?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1901
Może najzwyczajniej już ci to nie wchodzi zmien produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2649
Odstaw na jakiś czas jajka i mleko. Jedz same kanapki. Jeśli to się nie zmienie to jest prawdopodobieństwo, że masz coś z żołądkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Monotonia w diecie jest najgorsza.. Daj organizmowi jakiś bodziec. Zamień kukurydziane na owsiane. Zrób sobie na początek na wodzie. Jeśli nie będą smakować dodaj ciut miodu np.

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Musisz po kolei eliminowac skladniki posilku sprawdzajac co moze byc przyczyna. Najprawdopodobniej jest tak jak koledzy wyzej napisali, czyli ciagle jedzenie tego samego moze sie znudzic. Zamien te platki na owsiane, dodaj jakis owoc inny, jaja na ser bialy, ew. orzechy, pestki, itp.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta odchudzająca do oceny

Następny temat

jak wpływa pieczenie w folii/grillowanie łososia na zawartość omega 3?

WHEY premium