SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedobór testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie u mnie problemem również był słaby sen, ale to dotyczyło tego ze po prostu się nie wysypiałem i czułem się ciągle zmęczony, ale odkąd zacząłem brać ten lek to jest masakra, nie jestem w stanie zasnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
A przyjmujesz go z rana? Zadzwon do lekarza bez umawiania sie na wizyte i spytaj czy taki powinen byc skutek uboczny. Mi wspominal, ze oprocz bolow glowy mogę mieć problemy ze wzrokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, biorę z rana przed śniadaniem. Skontaktowałem się z lekarzem, jeśli dzisiaj ponownie będzie problem mam na kilka dni odstawic tabletki i zobaczyny czy coś sie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Daj znac jak sytuacja sie potoczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ulotce jest napisane, że mogą wystąpić trudności w zasypianiu i bezsenność, więc podejrzewam że będę musiał je odstawić, tylko co wtedy. Zostanie trt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
A może inny lek zawierający clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko jeśli problemem tu jest sama substancja, czyli klomifen to pewno przy każdym innym leku będzie tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
No i jak sytuacja u Ciebie? Ja jeszcze nie zrobilem badan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na szczęście problemy ze snem ustały i biorę nadal clomid. Chyba zaczyna działać, bo w końcu lepiej mi się śpi co jednocześnie przekłada się na lepsze samopoczucie, nie jestem zamulony itp. więc testo musiał skoczyć. Badania będę robił za jakieś dwa tygodnie. A jak u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
U mnie trudno mi to jakos poki co stwierdzic. Raz lepiej sie czuje raz standardowo. W tygodniu zrobie lh, tst, estro i kortyzol na probe. Zmian w libido nie zauwazylem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o terapii HTZ (terapia zastepcza testosteronem)

Następny temat

Dojrzewanie, a wiek

WHEY premium