SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedobór magnezu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1017
Witam,mam chyba niedobór magnezu,objawy to drżenie powiek i czasem rąk,nerwowość,przyspieszone bicie serca.Po alkoholu się nasila,na drugi dzień serce wali jak głupie.Zacząłem wczoraj brać aspargin 2x2 tab,ale zastanawiam się czy nie lepiej zakupić jakiś dobry środek z samym magnezem,doradzicie coś?Co byłoby najlepsze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9002 Napisanych postów 152577 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki,a coś co dostanę od ręki w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9002 Napisanych postów 152577 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 532 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
może odrazu od olimpa kompleks witamin :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Uważasz,że witaminy w tym przypadku też się przydadzą?Podjadam jeszcze omega 3 od niecałych dwóch tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 532 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Nasza codzienna dieta z roku na rok staje się coraz barzdiej uboga w witaminy, bardziej przetworzone jedzenie jest dosłownie pozbawione witamin i minerałów. Nie jestem wilekim fanem proszków i całego przemysłu farmaceutycznego ale uważam że warto spróbować i zaufać :)
Jesteś na forum 4 lata, rozumiem przez to że ćwiczysz- potrzebujesz trochę więcej witamin.
Polecam: olimp multiple sport - cena ok 22zł/miesiąc suplementacji.
Jeżeli jednak nie ćwiczysz i twój organizm nie jest tak obciążony wystarczą lżejsze witaminy olimp vita-min plus - cena od 10zł.

Zmieniony przez - Xevisek w dniu 2015-03-04 23:57:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ćwiczę,biegam i pracuję fizycznie więc pewnie się przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18384 Napisanych postów 67593 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561738
Silver1
Witam,mam chyba niedobór magnezu,objawy to drżenie powiek i czasem rąk,nerwowość,przyspieszone bicie serca.Po alkoholu się nasila,na drugi dzień serce wali jak głupie.Zacząłem wczoraj brać aspargin 2x2 tab,ale zastanawiam się czy nie lepiej zakupić jakiś dobry środek z samym magnezem,doradzicie coś?Co byłoby najlepsze?

Chyba to wiesz...

Wykonaj pełny jonogram wtedy dostaw wg braków.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok,dzięki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból tylnych aktonów barków przy pompkach i próbie wyciskania.

Następny temat

Masa mięśniowa a choroba

sosy