SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieciekawe odczucia PANTHERA PRIMALTEIN WHEY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Od paru miesięcy jem białko NITRO TECH HARDCORE i wszystko ok. A ostatnio w gratisie trafiła mi się duża pucha w/w phantery. Zacząłem ją pić na noc i w nocy jak się obudzę. Od kiedy mam tą zmianę w suplementacji zaczęły się sensacje żołądkowe (jelita szaleją). Rozpoczęcie zbiegło się z wyjazdem na urlop i co za tym idzie zmianą wody i do końca nie jestem pewien przyczyny. Ciekaw jestem waszych odczuć po panterce?

OnGear

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
ja szału w zoladku nie mialem. nie wiem jak tobie ale smakowo wg mnie nawet dawalo rade.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Fakt smakowo (wanilia) ok.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
w nocy pijesz phantere ;o ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak się budzę ze ssaniem (często) to robię szejka z mlekiem.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
mi panthera smaowala mialem czekoladke , taka inna niz wszystkie ;- )) , problemow z zoladkiem zadnych nie mialem

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ok. czyli to po prostu inne żarcie/woda na urlopie a nie to białko.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Prawdopodobnie.

Odpuść te białko póki co.

Wrócisz do domu to zobaczysz czy dalej tak będzie i gdzie leży przyczyna.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp PROFI MASS + TCM

Następny temat

Mutant mass + TCM + Mono 9 (Olimp)

WHEY premium