SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niechciane powiadomienia

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Od jakiegoś czasu dostaję powiadomienia na maila gdy ktoś odpowie w temacie gdzie ja coś napisałem a NIE WLĄCZAŁEM opcji powiadomiania, jak sie tego pozbyć??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
musiales w tym temacie albo brac kiedys udział, albo jednak miec wlaczone powiadomienia

wyłaczy/wlaczyc mozesz je ,zawsze pod ostatnim postem w danym temacie (lewy dolny rog)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Tak ale kiedyś nie było tego że każdy temat automatycznie ustawia powiadomienia, kiedyś nie trzeba było tego wyłączać za każdym napisanym postem.

Kolejna sprawa to ciągle pojawiające sie okienko z wyborem województwa. Nie ważne czy wybiore je czy nie to i tak za każdym razem wyskakuje to okno jak wejde na SFD.

O reklamach ktorych nie da sie wylączyć Xem nie wspomne bo to już chyba standardowy problem każdej osoby, dzialów szuka się na ślepego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z forum

Następny temat

Nie wiedziałem gdzie zapytać, więc pytam tutaj

WHEY premium