SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niebędnik odchudzania!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479


Wszyscy wiem jak trudna jest walka z niechcianymi kilogramami, dlatego warto wykorzystać wszelkie możliwości, aby sobie ten proces ułatwić.
Udało mi się znaleźć bardzo fajny darmowy program, który pomoże nam w prawidłowym zaplanowaniu naszej walki z tłuszczykiem.

Program ten nazywa się ‘Niezbędnik odchudzania” i znajdziecie w nim między innymi:
- kalkulator BMI
- wskaźniki idealnej wagi (różne przeliczniki)
- kalkulator kalorii
- kalkulator spalania
- nasze zapotrzebowanie
- wskaźnik WHR
Itd.






Zapraszam do pobierania:
Niezbędnik odchudzania


Źródło: www.mocni.net


Pozdrawiam
Instruktor sportu
KJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie żebym się czepiał czy coś w tym stylu, ale ...

- jest to już któryś temat/program, który proponujesz, a nie wprowadza on nic nowego/innowacyjnego.
- to samo możemy znaleźć wchodząc na potreningu.pl.

Broń Boże nie neguję Twoich tematów/programów, tylko mówię, że na tą chwilę, chyba nic nowego się nie pojawia, prócz zmienionej nazwy i szaty graficznej.

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-02-13 10:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No i prawdopodobnie się nie pojawi - bo co może się zmienić?
Chodzi o to aby program był kompleksowy a zarazem prosty w użyciu.
Mi się wydaje że ten właśnie taki jest i może się przydać początkującym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Może się sporo zmienić - począwszy od ładunku glikemicznego po spis zawartości minerałów,witamin i błonnika w danych pokarmach- ale mówię tu raczej o profesjonalnych programach- ten tutaj jest bezużyteczny wg mnie -także dla początkujących.
Narzędzie do komponowania posiłków to jakiś żart , nie wspominając już o kalkulatorze spalonych kalorii (jest "kopanie ogródka" a nie ma treningu na siłowni- choć i tak wiem że nawet jakby był to i tak to bez sensu wyliczenie;p)
Ogólnie to program przeznaczony dla starszych pań czytających "Panią Domu"
Nie chcę się czepiać bo wiem że to nie jest żaden cud, czy profesjonalne narzędzie- ale to nie ma żadnego sensu, początkującemu może co najwyzej namieszać niepotrzebnie..

No ale wygląda ładnie:D

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-13 14:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Kalkulator BMI?

Kurcze jakoś w to BMI nie wierzę, wolę mieć BMI 26-27 i nie mieć tłuszczu niż BMI<25 i mieć brzuch i łapy jak kościotrup :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
ja liczyłem długim wzorem zapotrzebowanie i wyszło ok 3000 a w programie 3600, 20% to duża różnica. Acha, jestem very początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
czorcia to juz 20 temat bez sensu.
Człowieku jak chcesz miec dużo sogów to powiedz poklikam ci nie ma sprawy:)
Masz nick Pogrubiony oraz inny kolor to chyba świadczy o czymś.
Temat A6w to było dno, a teraz znów jakiś bezużyteczny syf.
wybacz stary nie chce sie pojeźdzać ale ja tak to widzę:)
https://www.sfd.pl/Niebędnik_odchudzania-t836397.html
https://www.sfd.pl/Podstawy_żywienia_w_sporcie-t818327.html
https://www.sfd.pl/Skuteczne_odchudzanie__kilka_wskazówek_dietetycznych-t820896.html
https://www.sfd.pl/Brzuch_w_8_minut__trening_ABS-t824041.html

moge wymieniac w nieskończonośc.
ja wiem ze chcesz sie pochwalić kolorystyką oraz pomysłowośćią,
ale jeśli każdy miałby dodawać coś nowego to forum było by zaśmiecone wszek i wspak

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2012-02-13 15:25:05

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2012-02-13 15:30:36

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Jakby było coś nowego to chyba nie byłby powód do narzekania:] Widzę ż Czorcia postanowił materiał ze wszystkich podwieszonych przedstawić "po swojemu"..Nie szkoda czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
widze że NIEZBĘDNIK się przydaje wielu ludziom:)

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie na redykcji

Następny temat

Masa mój kapitał - dieta do poprawy

Wiecej