SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie za puźno na cykl 4-5tyg??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Zalezy mi na tym zeby podkreślic swoją sylwetke brakuje mi 3kg no mniej więcej...???
Planuje mieczyslawa polskiego, dieta, odblok... o to sie nie pytajcie
15mg/dzien
18 jest;]
pierwszy cykl
2,5 roku za......lam i no suplach juz zrobilem wszysko co moglem
waga 83kg
wzrost 190cm

wiem wiem wiem sezonowiec ---> nie do konca bo juz pare zim walcze o mase.
?????????????

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Po pierwsze - popraw ortografię bo nigdy na to nie jest za "puźno".

Mietkiem chcesz poprawiać sylwetkę ???- jeśli od dawna walczysz na suplach o masę to walnij mocniejszy stack kreatynowy !

Mietkiem to Ty wody nabierzesz i swoją umięsnioną jak dotąd (podejrzewam) sylwetkę obrócisz w napuchnięty balon...

Wróć zimą, walnij 2 krotkie cykle i potem rzeźbę na winstrolu i propku...

Tak nawiasem wypełniaj ankietę tak jak to tu przedstawiono - https://www.sfd.pl/Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html  // będzie czytelniej dla nas

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
robiac diete wegiel do b 1:1 dodajac do metki proviron i aero zrobic fajna rzecz wiec krzychu nie przekreslaj tego odrazu bo moznaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Btw. 83 kilo przy 190 cm to bardzo mało, za mało moim zdaniem jak na ten "pierwszy raz"...


@center Myślisz że chłopak jest tak dobrze zapoznany z mieciem i innymi SAA że mozę sobie kombinować na pierwszy raz ? Kto na pierwszym cyklonie z mietka byłtka dobry i sie wyrzeźbił ??? Policzę na palcach prawej ręki - chyba nie - będziecie musieli mi te palce poucinać...

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-05-16 00:23:23

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
generalnie jezeli ktos zaczyna brac z krotkim stazem to rzezby nie zrobi ale jak ktos ma pewien staz i kompletna wiedze na temat odzywiania suplementacji i treningu oraz umie obserwowac swoj organizm to spokojnie potnie sie
gosc chce zrobic 3kg miesnia da sie

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-05-16 00:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
@Center, wierzę że ty byś tą rzeźbę walnął - tyle że z 300 mety minimum z Twoim bagażem doświadczeń...

co do autora postu to pokuś sie czasem sprawdzic tą jego wiedzę zawierajacą się w 4 postach w tym jednym z przebłyskiem geniuszu ...
https://www.sfd.pl/Xpand_Ene..._+++_testosterol_____________-t281045.html

pzdr.

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-05-16 00:45:14

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
niemowie ze bym walnal tylko mowie ze to realne
ale po cholere zawracac sobie glowe rzezba przed 50 w bicu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

T-3 i robienie mięcha + koks

WHEY premium