SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem czy dobrze robie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Mam takie małe pytanie bo juz 3 tydzien ćwicze sobie plan FBW (by bery89) i co 2 trening zwiększam obciążenie na biceps i czy wlasnie dobrze robie bo teraz przeszedłem z 16kg na 17kg i juz mi slabo idzie w ostatniej seri musze pomagać sobie ręką a w wcześniejszych seriach ostatnie powtorzenie robie takie nie pełne bo sobie zarzucam ciałem tak jak by i co mam dalej z tym robic zwiększać sobie ciężar w następnych dniach treningowych czy zmniejszyć i zwiększyć ilość powtorzeń a może serii ?

I jeszcze jedno każdy ma tak że na młotkowe bierze mniej kg a na skrętne wiecej (na bica) ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tylko na biceps robisz progresywnie czy takze w pozostalych wazniejszych cwiczeniach ?


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Mogles napisać po polsku chociaż ;) robie normalnie 3 serie po 10 powtorzeń

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
_IvErSoN_ to tak przyokacji bo może potem nie bedzie chciałem Ci powiedzieć ze masz za***iaszcze logo ;)

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 123 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Chodzi mu czy przy kazdym cwiczeniu na klate na tric itp zwiekszasz ciezar co 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
acha to bedzie tak na klate nie bo robie pompki co najwyżej moge nogi gdzies ułożyć na podwyrzszeniu ale to dopiero teraz na to wpadlem ;D tric zwiększam bo jak zwiększe na bic to tym samym hantlem robie tric tyle ze 2 rękoma.Reszty niestety nie moge zwiększyć bo sztange mam do 40 kg. znią robie przysiady a hantel moge zwiekszać do 20 i do tego dążyłem.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
EEEEE Kurde pomoż ktoś ... ;( ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obwód klatki piersiowej problem...

Następny temat

Moja dieta - Może ktoś coś podradzić?

WHEY premium