SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co robic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
nie bij go;)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
nieprawda to to jest napewno dobry produkt ja widze ze sie tu u was niczego nie dowiem pytałem czu mete moge brac po cyklu a wy o czym innym jestem pewnien ze to jest spoko produk i nic to nie jest podmienione a wy juz cos zaczynacie znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
kolega pewnie mu wlal "olej z pierwszego tloczeniea"

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
ja wiedze ze tu sie nic nie dowiem ide spac bo to nic nie wydjzie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
propa sie bije co 2 dni dlatego nic nie dziala

sprobuj cos na nim usmazyc moze bedzie lepszy do smarzenia

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
gdybys bil 100mg co drugi dzien to bylbys zadowolony. ale jak sie nie ma pojecia to tak jest ze nic nie klepie

mete tez bedziesz bral co poniedzialek czwartek?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Meta 100mg ew .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
mocny jemu i tak nic nie da że będzie bił co 2 dni. bo bu tylko 2 strzały zostały, ostatnie 2 z 7 a jak tam kumpel? nie nażeka po 2 strzałach ? weź dokup tego z 10 mi, albo 14,76ml może jakiś kolega będzie miał co juz sobie wził 5,14ml

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
jedni pisza ze pon czw bic wy piszecie co dwa dni to niewiadomo kogo słuchac a kumpel wogóle nie duzy poniewaz sprzedał mi bo kasa była mu potrzeba i to nie jest zaden olej a mete to wiem jak brac tylko chciałem sie dowiedziec czy po cyklu mete walic czy od pon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
d****...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej