SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie smakuje mi żadna odżywka białkowa..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6389 Napisanych postów 75358 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3830 Napisanych postów 63346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680449
Skoro nie smakuje Ci żadna odżywka białkowa, to ich nie kupuj. Ja nie jadam żołądków lub serc. Po co się męczyć?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8068 Napisanych postów 149335 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184258
flex1976
Może to był smak plastikowy

tez jestem za ta opcja%)

wracajac jednak do meritum, jak bialka nie smakuja, to nie ma innej opcji, jak psorbowac podciagnac sie dietetycznie
innej opcji nie ma, wiec albo wybierzesz jedzenie, albo pozostan przy tym jak jest .
ile obencie bialak dostarczasz? jaka masa ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78
Zgadzam się z poprzednikami - zrezygnuj i podciągnij białko w diecie. Ewentualnie próbuj dalej. może w końcu znajdziesz coś dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8068 Napisanych postów 149335 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184258
tym bardziej ze odzywka nie jest jakims dodatkiem anablicznym warunkujacym wzrost muskulatury by byla konieczna w diecie
to tylko jej ueupelnienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massa

WPC zestaw