SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie rosnie lapsko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Witam ;)
Wiek;18 lat
staz;2.5 roku
wzrost;185cm
waga;93-94kg
dieta;nie mam scislej ale staram sie jest co trzeba
odzywki; aktualnie biore bialko 80% i witaminy. zamierzam kupic aminokwasy bcaa

Zamierzam sie troche pociac bo srednio podoba mi sie moja sylwetka.ale nie jestem ulany.Trenuje Muya thai i dlatego nie chce wiecej wazyc.
Plan treningowy. : poniedzialek: Muy thai
wtorek; biceps + triceps
sroda; Muy thai
czwartek: klata+ plecy
piatek:wolne
sobota:nogi + barki +szrugsy
niedziela:wolne
I staram sie co drugi dzien a czasem nawet codziennie cwiczyc brzuch.robie pare cwiczen na brzuch w jednej serii, i takich serii robie dwie.

Tu pojawia sie moje pytanie czy przy zachowaniu wagi moge jeszcze powiekszyc lape ? mam 40 cm na zimnym miesniu.
Odrazu powiem ze nie wygladam na tyle co waze ;) jestem ciezkiej i grubej kosci ;p

Zmieniony przez - dzbanek92 w dniu 2011-03-15 14:54:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zreorganizuj dietę i trening. Skup się na poprawnej technice. Jeżeli masz co do niej wątpliwości - możesz wrzucić nagrania do tego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kwestia diety ale nawet jak sie dobrze wyrzezbisz to wyzylowane 38 bedzie lepiej wygladalo niz zalane 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
A powiedz mi jakie bedzie lepsze polaczenie klata z tricepsem czy klata z bicepsem.
Bo nie podoba mi sie troche wyglad mojej klatki. I tak sobie mysle ze zrobic najpierw triceps wtedy bedzie juz zmeczony i jak zaczne cwiczyc klate to beda pracowaly miesnie klatki piersiowej a nie tricepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55326
praca klaty zalezy od techniki, glupi pomysl z tym pierwszym tricem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zmęczysz triceps to nie będziesz mógł używać odpowiednio dużego ciężaru do pobudzenia klatki. Zawsze najpierw większa partia potem mniejsza. Opisz co dokładnie nie podoba Ci się w klatce i jakie ćwiczenia wykonujesz, znawcy może je nieco skorygują i polecą jakieś bardziej odpowiednie dla Ciebie. Chociaż zazwyczaj to kwestia genów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja np lacze teraz klatke z tricepsem, robie wyciskanie na skosie hantlami + pompki na poreczach z obciazeniem - 3 dzien juz mam zakwasy na klacie...dokladasz jedno cwiczenie na triceps i trening z bani..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj dzbanek92
Plan treningowy. :
poniedzialek: Muy thai
wtorek; klatka,biceps
sroda; Muy thai
czwartek: plecy,triceps
piatek:wolne
sobota:nogi + barki
niedziela:wolne
Spróbuj w ten sposób.
Co do zwiększenia masy mięśniowej i zachowaniu obecnej wagi to wydaje mi się prawie niemożliwe.
Chyba że masz nadmiar tkanki tłuszczowej co jednak nie wynika z danych które podałeś.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ciężkie to będzie, tym bardziej z takim treningiem co podałeś.




Nie, jednak to nie jest możliwe w ogóle ---> dieta;nie mam scislej ale staram sie jest co trzeba


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-03-15 17:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
soltys88 czy moglbys mi dokladnie opisac te twoj trening ?
filar53 : tak wlasnie bede robil tylko zmienie dni bo po klacie i bicepsie potem mi na boksie tajskim ciezko :p dlatego w czwartek bede to robil
Hubert81 wiem ze dieta to podstawa lecz nie mam czasu na ogarniecie tego (ulozenie,robienie potraw itp) staram sie chociaz cwiczyc dla siebie bo to uwielbiam ;).Raz stosowalem taka diete dla przecietnego Kowalskiego ale to poszla mi masa i z 91 zrobilo sie 93 w lekko ponad 2 tygodnie :P.
zamierzam poprostu obiac troche kalorii i moze wtedy troche bardziej sie potne a bedzie ladniej.

Zmieniony przez - dzbanek92 w dniu 2011-03-15 19:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzbanek92 aktualnie wyglada to tak:
5s wyciskania hantelek progresja co serie (12-6 powtorzen)
5s pompki na poreczach progresja ciezaru (10-8 powtorzen)
5s francuz sztanga lezac
klata i triceps ugotowane, krotko i przyjemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
5s wyciskania hantelek progresja co serie ---->wytlumaczysz mi to ? nigdy nie chodzilem na publiczna silownie i nie znam nazw dokladnie i nie wiem o co chodzi :p. jestem samoukiem :P
nie mam poreczy niestety :(
a co do bicepsu to to robic 3 cwiczenia i po ile powtorzen i serii w kazdym ?
I powiedz mi to chyba nie zgrzeje tym planem co ty mi podales wszystkich aktonow klatki piersiowe ?

Zmieniony przez - dzbanek92 w dniu 2011-03-15 21:42:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz będę trenował 4xtygodniowo (MASA)

Następny temat

FBW na rzeźbe

WHEY premium