SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie potrafię wyliczyć zapotrzebowania..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 157
Wiem że to może śmieszne ale gubię się w tych obliczeniach wszędzie są inne. Ważę 42 kg (tak wiem mam niedowage) mam 156 cm wzrostu o 16 lat. Skacze na skakance codziennie po 30 min i jem 1850 kcal. Czy przy tym utrzymam wagę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-01-10 10:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 157
Nie mam zbyt dostępu do pomiaru siebie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68423
Jeśli jesz mniej więcej w okolicach swojego zapotrzebowania (a na to wygląda), to nie ma sensu się bawić w kalkulatory, tylko obserwuje się organizm i dokłada lub ujmuje kalorii, w zależności od tego czy się tyje czy chudnie. Po drugie - osoba aktywna fizycznie może zwiększać wagę, nie tyjąc - kiedy rosną mięśnie. Dlatego sama waga nie jest ważna, tylko wygląd sylwetki - proporcje tłuszczu i mięśni. Mało ważąca kobieta może mieć obwisłe, tłuste ciało, a więcej ważąca - ładną i jędrną od mięśni sylwetkę z cienką warstwą tłuszczu. Polecam Ci ten artykuł : https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html  Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie kalorii..

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej, kobieta 74kg

WHEY premium