SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie podchodza mi odzywki bialkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Witam, mam maly problem:
Nie lubie odzywek białkowych.
Przetestowalam kilka firm i duzo smakow, ale wszystko oddawalam bratu bo po prostu nie lubie tego pic ani z mlekiem ani z woda. I zapach i smak jest dla mnie zbyt sztuczny no i nie moge sie przelamac, a problem w tym, ze musze podbic bialko w diecie, bo zamiast 200g - tyle ile powinnam jesc, jem ok 150, bo nie jestem w stanie pomiescic wiecej miesa czy tez jajek,a twarogow nie lubie. Macie moze jakis pomysł jak moglabym uzupelnic to bialko w diecie?
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj Paula, jaka masz mase Ciala ze az takie ilosci bialka wcinasz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
68kg, wzrost ok 170 :)
Jestem na redukcji, wiec wole jesc minimalnie wiecej bialka niz wegli
Po wiekszych ilosciach węglowodanów zauwazylam u siebie pogorszenie nastroju, sylwetki (mimo ze nie przekraczalam zapotrzebowania), ospalosc i szereg innych niefortunnych dolegliwosci, a na diecie wysokobialkowej czuje sie okej :)
Tylko problem właśnie z wciskaniem tego zarelka :D
Moj rozklad makro to B:200g T:70 W:150
Ale wiadomo, ze w zaleznosci od dnia moze ulegac drobnym zmianom ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
200 g białka to przesada. Też nie lubie odżywek, wiec praktycznie nie stosuję. Ewentualnie przemycam w jakiś fit wypiekach, gofrach, omletach. Zjadliwe są dla mnie też w formie lodów - zmiksowane z zamrożonymi kwasnymi owocami - polecam mieszankę leśna czy jakos tak z lidla

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Jedno jest pewne nie potrzebujesz takiej dużej ilości białka . Max 140 g wzupelnosci wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Dziękuję za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
i problem rozwiazany biorac pod uwage jeszcze % BF, na pewno dostarczysz (stosując się do rady flexa), wiecej niz 2g na 1kg masy ciala LBM, wiec spokojnie miesnią to wystarczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
W sumie to nawet nie wiem ile mam
%bf, bo cwicze silowo i ciezko mi stwierdzić czy wieksza czesc tej wagi to tluszcz czy miesnie ;D
A bilansu daawno nie robilam ani nic, aczkolwiek z sylwetki jestem zadowolona, bo ani nie zalana ani jakos docieta ;) w kazdym razie chyba i tak sie przestawie na mniejsza ilość białka, a zwieksze np. tluszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
to smialo mozesz miec nawet z 20% BF, wiec spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
koledzy wyżej dobrze doradzili - zmniejszenie podaży białka w ciągu dnia ,wyjdzie Ci na pewno na dobre

a alternatywą dla odżywki białkowej mogą być dobrej jakości aminokwasy proste, oczywiście wyjda one znacznie mniej korzystnie, ale jak masz taki - a nie inny problem z proszkowanymi odżywkami ,to można byłoby dorzucić odpowiednią ilość w ciągu dnia aminów w tabsach,rozłożoną do kilku posiłków

Jednak problem chyba rozwiąże sie sam po zmniejszeniu ilosc bialka, bo bedziesz w stanie wyciagnac to z jedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrać na rzeźbę? Trec HMB Revolution?

Następny temat

Cannibal Inferno - Cannibal Claw

WHEY premium