SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie moge sie zdecydowac:/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za tydzień kończę redukcje i teraz nie wiem jakim treningiem cwiczyc:/ jestem po 2 miesiącach splitu..i nie wiem czy dalej ładować Split czy FBW?? co polecacie?? liczę na kilka odpowiedzi.
Moim priorytetem jest oczywiście masa:)

Wiek: 16
staż: rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
jak juz slabo idzie na splicie to daj FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mogę np. 2 miesiące split, 2 tygodnie regeneracja , 2 miesiące FBW, Regeneracja, Split itd??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
W takim wypadku le[iej zaczynac od FBW i przechodzic na lzejszego splita. Jezeli juz masz takie watpliwosci to mozesz tak zrobic. Jednak jesli dobrze wezmiesz sie za FBW watpie zebys chcial wchodzic na splita. Fakt latwo nei bedzie no ale nic nie przychodzi na silowni za darmo.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Mozesz przeplatac, ale mysle ze jak sprobujesz FBW to nie bedziesz chcial zmieniac na splita

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
only FBW.. na splita przyjdzie czas. ja sam teraz jade na FBW (wczesniej byl split) i jestem bardzo zadowolony, choc FBW jest duzo bardziej wymagający

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie wkurzę to zacznę hst robić:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
HST to odmiana FBW czyli dalej bedzie to FBW

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
ja to sam nie wiem co mam myslec o tym.

jedyne rozsadne wyjscie to przeplatanie FBW na zmiane ze splitem.

z tym ze FBW sie sprawdza przy robieniu sily, na mase bardziej split. takie sa moje odczucia. choc w misce tez jest pewna kwestia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc tak:
teraz 2 miechy FBW
regeneracja 2 tygodnie
potem chciałbym coś na rzeźbę...lepsze FBW czy split? i ile razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
FBW możesz ćwiczyć i na rzeźbę i na masę ;) splitem tak samo ;) więc wybór należy do Ciebie... co do treningów... proponuje 3 razy tygodniowo FBW :)

Sprawdzisz teraz FBW i zobaczysz czy jest git ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie i bez nóg?

Następny temat

od ilu lat

WHEY premium