SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę schudnąc :( Pomóżcie !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
Witam
Mam 22 lata. Mam 178 cm wzrostu i obecnie 73 kg wagi.
Jeszcze kilka lat temu miałam 62 kg. Odkąd poszłam na studia przybralam na wadze. Moim problemem jest to , że będą na studiach prawniczych wtedy gdy mam dużo nauki nie mogę czuc się glodna gdyż nie mogę się skupic :P
Przed Sylwestrem schudłam do 68 kg ale potem znów mnie przybylo.
Gdy byłam młodsza stosowałam głodówki. Byłam szczupła. Teraz nie mogę dotrwac do końca. Lubię sport. Obecnie chodzę 2 razy w tygodniu na siłownię. Czasami robię też interwały 30 (wolny bieg)/12 (szybki bieg) sek . Około 12 za każdym razem. Tylko nie robię ich jednym ciągniem gdyż nie daje rady. Zrobię np 2-3 nastepenie chwilkę marsz i następne.
W zeszłym roku stosowałam dietę białkową . Schudłam kilka kg. Moim problemem jest to, że bardzo lubię pieczywo. Nie musi byc go dużo ale chociaż 1-2 kromki.

Moim marzeniem jest proporcjonalna sylwetka ( mam nadmiar tluszczyku w boczkach) i waga około 65 kg.

Chcialabym na początek schudnąc dosc szybko kilka kg żeby miec większą motywację . Późniejszy spadek wagi może byc wolniejszy.

Czy ktoś może doradzic jakąs konkretną dietę i cwiczenia?

FORTES FORTUNA ADIUVAT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27168
Odwiedź dział odchudzanie i przeczytaj tematy podwieszone tam jest wszystko opisane, następnie zajrzyj do działu Ladies SFD

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15844
Witam,

Rada jest prosta - ogranicz wszelkie źródła węglowodanów zbożowych (chleby, makarony, płatki, ryż), nie dotykaj cukru i słodyczy, nie pij słodkich napojów gazowanych. Zjadaj do woli jaj, mięsa, ryb, warzyw i do 3 porcji owoców na dzień z wyłączeniem bananów, sięgaj po masło, śmietany, produkty mleczne jak najmniej przetworzone, tłuste sery.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to spokojnie wybieraj aktywność jaką lubisz, bez napięcia, to nie ma aż takiego wpływu na odchudzanie jak się potocznie myśli.

Spróbuj przez miesiąc i daj znać czy pomogło.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"

Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 98
Witam,
Mam na imię Magda i dołączyłam do tego forum, gdyż też chciałabym schundnąć parę kg. Uwielbiam fitness i pilates. Moja sytuacja wygląda następująco. Ostatnio zamieszkałam wraz z chłopakiem, i niestety do mojej siłowni jest teraz bardzo daleko. Ale mam pomysł, który chce wprowadzić życie. Otóż mój chłopak posiada PS3. Słyszłam o wielu grach, ktore pomagają kształtować sylwetkę. Czy któraś z Pań (lub Panów) ćwiczy wraz z tego typu "grami"? Jeśli macie jakieś godne polecenia gry to chętnie wysłucham. :)

Zmieniony przez - madziafitme w dniu 2012-11-06 12:40:47

Zmieniony przez - madziafitme w dniu 2012-11-06 12:41:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 6135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30354
Jest tego trochę, tylko potrzebna inwestycja w Move

Zmieniony przez - jogger w dniu 2012-11-06 15:43:08

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 98
Dziękuję jogger. Jeśli pisząc "move" masz na myśli, te dwie rożdżki to będę miała do nich także dostęp. PS I właśnie - coś w stylu Fitness Move mam na mysli ;) Widzę, że w takim przypadku mój chłopak też by miał z tego korzyści. A poza tą grą, czy znasz może jeszcze jakieś godne polecenia? Wiem, że mogę poszukać ogolnie w Internecie, ale myślę, że wolałabym rady od kogoś kto faktycznie się zna na sylwetce i mu na niej zalezy ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zgadnij po nicku efekty wysiłku na wolnym powietrzu są znacznie większe niż ćwiczenia w pomieszczeniu ze względu na dostępność tlenu (nawet wiatr się liczy ), a tłuszcz się spala, czyli uTLENia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No tak ;) Tylko czasem lepiej jest kszałtować sylwetkę w domowym zaciszu ;) Chyba niektóre panie się ze mną tutaj zgodzą. Wtedy jest spokój i można ćwiczyć bez obawy, że ktoś będzie komentowal Twoje poczyniania - a tego czasem sie obawiamy... No i drugi problem - powoli zbliża się zima ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
O bladym świcie nie ma zbyt dużo chętnych do komentowania A co do zimy, jest zatrzęsienie ubiorów termoaktywnych w których jest ciepło, a jednocześnie nie oblewamy się potem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procent tłuszczu w organizmie (5%bf), wiek metaboliczny

Następny temat

Waga spadła o 5kg po odstawieniu chleba itd

Wheyvita