SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie kupujcie tego!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Kupiłem ostatnio AONE Mass Gainer 30, skusiłem sie bo w promocji było 66zł 3000g a poza tym 30% białka... ale nie zawsze tanie jest dobre, tak że w życiu nie piłem wiekszego syfu, wogóle to sie nie rozpuszcza (miksuje) i nie doś że smakuje jak g**** to jeszcze pije sie jak piasek!!! A WIĘC NIE KUPUJCIE TEGO!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
też jadłem różne gainery i wszystkie sie rozpuszzały dobrze, a takie jak gain bolic czy mega mass pije sie z uśmiechem na twarzy a nie miską w ręce... a tam wyżej pisałem ze pytałem sie na forum, ale nikt najwyrazniej nie próbował go, a sklep w którym to kupowałem ma wszędzie same dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
To ty chciałeś kupić za 70 zł gainer ?? lol hahaha Bodajże gainer 737 z megabola wyżej już sie ceni

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
On normalnie kosztuje 110zł !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
moze dostales jakiegos wała lub z 10 lat po terminie co???

wkoncu za darmo to nic nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Tanie mięso psy jedzą nigdy nie warto taniochy brać

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
wolałbym szamac pasze dla świn!! masa by była a jak....

czytaj opione na forum bardzo pomagaja w doborze supli jezeli ma sie jakiekolwiek watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
A co myslales ,ze za grosze kupisz afrodyzjak?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
tez to jadlem... kumpel mi sprzedal, bo wygral w zawodach jakis.. dalem mu za to 10zl wiec mala strata.. ale faktycznie jak piasek.. jak chwile odstalo to opadalo wszystko na dno i ciezko bylo "roztrzepac" - w butelce bralem jak gdzies jechalem. teraz gainbolic rozrobilem i az sie zdziwilem ze nic nei opadlo na dno

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Dolej wody i sciany pomaluj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
W gainbolicu nic nie opada na dno bo wszystko rozpuszcza się

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki przydatne w MMA

Następny temat

kreatyna/gainery jak wpływają na męskie libido

WHEY premium