SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie działają przedtreningówki jakaś rada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
Dubluje post też tutaj ponieważ może jest coś z undera, jakiś specyfik, który mi pomoże.
Panowie mój problem polega na tym, że jakieś 3 lata temu po 1 puszcze noxplode przestało cokolwiek działać.
No-xplode przy 5x dawce tylko mieli brzuch.
Brałem super pumpa 250 gaspariego
messomorpha
Serum
quake
Storm
Amped
nox pump
no xplode nt
Animal Pump
Z mniejsza/większa ilością wody
pełny/pusty żołądek
dużo/mało węgli
węgle z jedzenia/odzywki
Dawka kofeiny 1.4 gr też nie działa, Żaden energetyk nie działa.
Zero pobudzenia
Oczywiście nie brałem 1 puszki po drugiej mowie ze brałem próbki rożnej wielkości 1-6 dawek na raz nic nie pomogło
próbowałem łączyć no xploda z mesomorphem nie wiem co 5
niektórzy mówią żeby się rozkręciło po x dawkach po kilku dniach też nie pomogło.
Dowiedziałem się od kolegi, który miał podobny problem, że brał Reset A.D Paolo labs, który odblokował mu receptory i znowu działa. Niestety usłyszałem, że w USA już nie produkują tego czy macie jakiś inny sposób na mój problem, albo inną odżywkę o podobnym działąniu.

Zmieniony przez - New_Konto w dniu 2011-02-13 16:49:00

MMA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
miczelx ale to diałało super 1 pucha i nie oczekuje czegoś mega poprostu nawet nie czuję nic!
133mhz zapraszam do Gorzowa :) pokaże ci że nie działa

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
daj ankiete.
a tak to efka/feta

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a mzoe ty jestes bratem Giganta xD

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
a to jakas koniecznosc zeby stosowac dopalacze przedtreningowe?

nigdy nie stosowalem zadnych mezo pumpów ani innych stormow quake'ow czy no xploade'ow, nawet kawy nie pije i jakos daje rade na treningu przestalem brac jakiekolwiek suplementy w 2005roku

zrob sobie offa od wszystkiego na pol roku i wszystko w temacie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-02-13 18:04:21

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dobre..

a tak serio bez smiechow super pump 250 jedna miarka przy wadze 100kg mnie nosila,animal pump tez kozak...

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
ale co wam to daje?

bez tego trening bedzie gorszy czy jak?

trza miec naturalnego power'a a nie jakies gowna wpjerdalac

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
no pomaga,wieksza chec do treningu,ja na takim czyms wicej kombinuje pozatym obczaj,zostawiles suple i popatrz na siebei w 2007r

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
tej ja bym duzo dal zeby wrocic do 2007 inaczej bym sobie zycie poukladal a juz choooy tam z miesniami wystarczyloby mi nawet do 30 sierpnia 2010 takze jak ktos ma jakas "time machine" to piszcie privy

a do tych dopalaczy chyba raczej sie nie przekonam, teraz jestem na odbloku a robie aero codziennie przed chwila poszedl HIIT i skonczylem tylko dlatego ze wiedzialem ze trzeba juz konczyc wiec jakbym wzial jakies dopalacze to pewnie bym do warszawy dobiegl to samo z silowka; tez musze liczyc serie i czas zeby przypadkiem zaduzo nie zrobic


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-02-13 18:19:34

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
co to daje poczytaj to sie dowiesz a tak to chcialbym cie widziec jak po przewaleniu paru ton w robocie jedziesz ostro z treningiem i pewnie tez nie koksujesz bo masz naturalnego powera i w tym dziale tak turystycznie zagladasz
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
o jaa jaki fenomen

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
przedtreningowki to najwiekszy syf jaki moze byc lepiej ich unikac z perspektywy czasu poza problemami z cisnieniem itp c***a daja.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki enan nalepszy z wymienionych?

Następny temat

mały cykl do oceny

WHEY premium