SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Na Was to zawsze można liczyć:)
Tsu - etap "butowania" mam juz chyba za sobą. Może dlatego, że ostatnie które kupiłam bardzo mi pasują, a może dlatego że już wiem, ze skrzydeł nie dodają?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Do lasu zawsze warto iść a teraz będzie coraz ładniej. Oby pogoda była ok, taka ciepła jesień to moja ulubiona pora roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
09.09.2020 DT
Pewnie powinien być leń bo mi się @ zbliża i widzę że głowa jakaś nie moja:)
Poszłam na siłkę, ludzi było znacząco więcej niż w weekend - przez to, ze u obu synków w szkole korona, to i na siłce jakoś tak podejrzliwie na ludzi patrzałam. Skupić się nie szło na WL, same głupie myśli miałam...
W końcu wszedł jakiś taki trenio na podtrzymanie - trochę plecy dostały dodatkowo narciarza i wiosło na maszynie z podparcie klatki - bo robiłam przed WL. Przy goblecie próbowałam stać szerzej niż komfortowo i kombinując z zewnętrznymi krawędziami stopy coś tam może lekko lepiej wyglądało...
W nocy lało, sny kretyńskie, nastrój od rana do bani, tłumaczę sobie, ze to tylko hormony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
popatrz jak ten światł mały, wiedziałam, że byłaś na siłce, zanim tu weszłam i przeczytałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
A ciekawe kto kablował, bo Malucha wczoraj nie widziałam - tylko w sobotę.
A juz wiem!!! Przemo?


nie wiem kim nazywasz Malucha, ale może o niego chodzić haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
10 i 11.09.2020 Leń i Obżartuch
Nie będę się kompromitować i pisać co sie działo, ale się działo.... Jakby lodówka była jadalna, to też bym zjadła.
Tak sobie myśle, ze zblizająca się @ to raz, a dwa, ze zaczęłam w lustrze na brzucha patrzec z nadzieja - coś zaczynało się dziać pozytywnego. I chyba tutaj organizm się połapał i mi zapodał taką panikę...

12.09.2020 DT
Szłam jak na skazanie, wyłącznie resztkami zdrowego rozsądku. Ale na siłce juz było dobrze.Nawet zupełnie nie najgorzej trening wszedł. Tyły czuję. Miny straszne przy HT robię:)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Trudno uwierzyć.. martwy 80"1, a ht w seriach ten sam ciężar...jak Ty to robisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No patrz jednak siłownia skusiła. Dobra decyzja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium