SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie Widze Rezultatów,Pomocy! (Dieta+Ćwiczenia)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Witam.
Mam na imię Kamil mam 14 lat ważę 60kg przy wzroście 169/170cm.
Założyłem już jeden temat ale niestety nie dostałem dokładnej odpowiedzi.
No wiec mam dużą tkankę tłuszczową której chciałbym się pozbyć.Gram w piłkę nożną,koszykówkę,siatkówkę czasami zdarzy mi się pobiegać.W domu robię codziennie: 20pajacyków,250brzuszków,6 weidera,rowerek,pompki. Podnoszę hantle 1,5kg. 2 razy w tygodniu uczęszczam na siłownie. Staram się nie jeść słodyczy i nie pić napoi gazowanych.Jem więcej warzyw,owoców,soków,mniej mięs.Ale problem w tym,że nie widzę rezultatów!!!! Prowadzę naprawdę aktywny tryb życia a że tak powiem jestem gruby!! Mam hm..dziwną klatę.Przepona jest jakby"napompowana" i wystająca..myślę że przez to mam kłopoty z mówieniem (zapowietrzam,zacinam się). Sfdowicze ! Zwracam się do was z prośbą o pomoc w ułożeniu odpowiedniej diety i ćwiczeń. Prosiłbym o Jak Najwięcej Odpowiedzi !!

Zmieniony przez - dobryChlopak_tbg w dniu 2012-09-27 14:06:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Nie ten dział.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Sorki jak coś proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
sam się przenieś:dział JUNIOR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dalej uprawiaj sport i dalej odżywiaj się zdrowo.Po wadze powiedziałbym że jesteś największym standardem,więc trochę przesadzasz,

O a6w zapomnij bo zbudujesz dyskopatie i przykurcz mięśni brzucha.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
w tym wieku zadna szczególna dieta nie jest ci potrzebna odzywiaj sie zdrowo tu masz co jesc a czego unikac

10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

60kg przy tym wzroscie to nie duzo tak jak ronie napisał uprawiaj dalej sporty a co do treningów silowych to tylko jak narazie z ciezarem wlasnego ciała , mozesz zobaczyc ten trening domatora

Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planie treningowym.Do oceny.

Następny temat

Trening Masowy

WHEY premium