SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieświeży oddech?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ja mam taki problem,że jak umyje zęby jest ok na jakiś czas...jakieś 30 minut wystarczy,że coś zjem albo napiję się jakiegoś soku czy coś to od razu czuję nieprzyjemny zapach... wzasadzie nikt ze znajomych mi tego nie powiedział ani nic nawet jak się całuje z koleżankami to nc mi takiego nie mówią bo zawsze mam paczkę gum do żucia...hmmm gumy 3 zł na miesiąc około 90 zł Trochę się wstydzę,i głupio mi powiedzieć rodzicom,że czuję nieprzyjemny zapach... nie wiem co to jest bo jeszcze nikt mi nic nie powiedział takiego...Parę lat temu normalnie jadłem chipy,piłem coca-cole i wszytsko było na lajcie...Nie wiem co teraz jest Poza tym chorowałem na wrzody czy jakoś tak Na ciele wychodziły mi kulki wielkości piłeczki ping-pongowej wśrosku była krew i ropa Nie mam pojęcia co jest...BARDZO PROSZĘ O POMOC ! jeżeli możecie piście na maila [email protected] bo naprawde nie chcę już wydawać tyle kasy na te gumy i chcę mieć świeży oddech...Dzieki za wysłuchanie i proszę o pomoc ; D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa lejkowata (Szewska)

Następny temat

Bardzo powazny problem z pępkiem

Wiecej