SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Never give up; czyli w pogoni za idealem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Przepraszam za spam z góry.
Też mieszkam poza krajem i nie mam problemów z miską. Jest opcja dodawania własnych produktów. Musisz podać jedynie ilość białka, węglowodanów i tłuszczu na 100g (z etykiety). Gdy wciśniesz 'dodaj produkt' po lewej będziesz miała opcję 'dodaj własne'. Potem jak to dodasz do miski to będzie migać tobie taka dyskietka obok. Jak na nią klikniesz to produkt zapisze się na stałe w twojej misce i nie musisz za każdym razem od nowa wpisywać btw dla tego samego produktu.

Pozdrawiam i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
hey dziekuje za odpowiedz. Zdziwiona jestem co do nóg, bo wlasnie mi sie wydaje ze uda mam juz troszke wyrzezbione, nawet ludzie mi to mówia. co do brzuszka to tak - mam go oczywisie. czyli na czym moglabym sie skupic? nogi? ile razy w tygodniu powinnam je cwizyc? plecy? kochane dajcie mi jakis wzór kobietki do ktorej mialabym dazyc, ale jezeli ja mam dobudowywa plecy aby byly podobne do bioder, to ja nie chce. Boje sie wygladac na wielka babe :) Wrzuccie jakas fotke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
gdzie moglabym znalezc jakies rozklady treningowe?
moglabym budowac cialo 3 razy w tygodniu na maszynach i robic moj boxing? Dzisiaj np. robilam kettle i niektore cwizenia na prawde byly fajne, duzo powtórzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Minelo troche czasu od ostatniego wpisu
Waga 59kg, dieta taka sobie wiec brzusio wstaje. Przemyslalam sobie I nie mam zamiaru budowac olbrzymich plecow tak zeby qygladaly dobrze z biodrami. Mysle ze jak spale tluszcz z boczkow ladnie wszystko bedzie wygladac

Przyjmuje
Poniedzialek upper body
Wtorwk /sroda :: cardio kickboxing plus abs
Czeartek off
Piatek :legs
Sobota chest plus onsanity trening
Niedziela yoga

Pozniej wysle miske
I nie mam skoliozy, sprawdzalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
Widzialam. Narazie ide swoim torem
Wtorek sroda musi byc box, stad czwartek off
Piatek nogi sobota trenuje insanity zeby robic cert
Jakies pomysly?

Narazie nie jestem optymistycznie nastawiona do tego shematu

Dzisiaj zrobilam insanity trwning Upper body weight training
Kiedya dojde do tych waszych treningow ale sama kiedys bede ukladac zajecia fitness wiec jak narazie cwicze z video I zajecia box
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jakies pomysły na co?
Idziesz swoim torem - idź

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
zaraz napisze, prosze nie zrozumie mnie zle, jestem zagubiona:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
nie wiem jak to wszystko pogodzic:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Przecież masz już "odgórnie" wszystko poustawione. SKoro tak musi być, to tak rób

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gadżety Ladies SFD

Następny temat

Kobieta po ciąży a powrót do ćwiczeń

WHEY premium