SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerw Strzałkowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Cris Thug z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
Witam, jestem ofiarą truskawek jak to się mówi w środowisku uszkodzenia nerwu strzałkowego :D ogólnie byłem na truskawach, uszkodzilem nerw strzalkowy. pierwszy tydzien nie moglem rzuszac stopą, we wtorek za tydzien udalem sie do lekarza, stwierdzil ze nie potrzeba nic robic poniewaz nie jest to duze uszkodzenie, zapisal mi revitanerv czy cos takiego, jednak to olałem bo to witaminy. Nerw wraca do zdrowia w szybkim tempie juz tydzien po kontuzji odzyskalem czucie w nodze, jednak ciagle ejst lekko oslabiony w sensie do góry maxymalnie sam nie dogne stopy, ale tu nie chodzi o to, mianowicie czy po regeneracji enrwu, moge normalnie kopać piłe? od jakichś 10-11 lat gram dla przyjemności orliki etc. jednak nie wiem czy taka noga się nadaje do gry w piłke. z góry dziękuje i sory za to, ze po kropce nie pisze duzymi literami, ale po prostu mi sie nie chce :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
odsw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Cześć. Jeśli nerw zregeneruje się poprawnie, to nie będziesz miał najmniejszego problemu z uprawianiem sportu, jednak nie olewaj leków. Dodatkowo polecam witaminę B12. Nogę musisz ćwiczyć, aby powróciła do pewnej sprawności.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
dzieki za odpowiedz na poczatku ciagnalem ja po ziemi, bo nie miala sily sie podniesc, teraz chodze normalnie, jednak do konca jeje nie dogne, powiedzmy ze jest to jakies 90% maxymalnego dogięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
od siebie dodam, ze mialem ostatnio jak to sie mowi przypal z jakimis typkami trzeba bylo sie ratowac sprintem, myslalem ze nie dam rady jednak sprint juz w 100% moge biegac, jednak ograniczam to do wyjątków, na codzien nawet nie truchtam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 271
Wzmacniaj tę noge -unosznie palców(stopy). Zakres ruchu to nie wszystko-siła mm-bardzo wazne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
A siłę wyrobisz nawet zwykłym spacerem, biegiem, czy truchtem.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybrzuszenie w środkowej części piersi

Następny temat

Po chorobie ciągle wraca opryszczka

WHEY premium