SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Need advice.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, potrzebuję rady.
Mianowicie zależy mi na zwiększeniu siły, poprawieniu wytrzymałości i lepszym wyglądzie. Zastanawiałem się nad 500g monohydratu vitalmaxu + dextro juice 1,5kg olimpa albo nad cell pumpem. W co mądrzej zainwestować i jak najlepiej to dawkować. Jeżeli Waszym zdaniem powinnienem zakupić coś innego, lub dokupić do wyżej wymienionych suplementów jakiś dodatek to prosze uzasadnić swoją propozycje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Po pierwsze to podaj staz itd
Po drugie to poczytaj troche, bo ile razy mozna w kolko wałkowac to samo...

Mysle, ze dla ciebie zbawieniem bedzie poprostu dobra dieta ewentualnie suplementy uzupelniajace- gainer/bialko

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Mówiąc o lepszym wyglądzie nie miałem na myśli nabierania masy, chce po prostu by mięsnie byly bardziej widoczne. Jednak priorytetem jest zwiększenie wytrzymałości i na tym chce sie koncentrować.

Co do szukania i wałkowania - byłbym bardzo wdzieczny gdybys podal mi linka do tematu w ktorym osoba ma taki sam drobny "dylemat" jak ja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek z kreatyna

Następny temat

BCAA w postaci proszku !

WHEY premium